Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Artemis po SR zmizela část posledních SMS

Milis (129)|2.5.2007 09:08
Mám výše uvedené zařízení. Včera jsem si 2x ověřil, že při intenzivní práci se SMSkama, rozuměj, když mi jich asi 10 příjde, mezitím jedna dvě odeslané a jeden zmeškaný hovor, to během relativně krátké doby několika minut, se mobil po čase, zřejmě kvůli nedostatku paměti sekne(ověřeno při druhé příležitosti, jediný program Zprávy spuštěný a volné paměti 1.5MB). Neblokne se, jen zamrzne a zobrazí se ikonka, že něco dělá. Tak po minutě dvou se třeba dobere k překreslení okna nebo zmizení informační bubliny. Když mě to přestane bavit, udělám SR, ale těch posledních např 10 přijatých i odeslaných SMS nenávratně zmizí. Proč tomu tak je, když SMS jsou již přečteny a uloženy? Je to normální, případně, jak tomu zmizení SMS předejít? Například preventivním ukončením programu Zprávy...? Už se bojím udělat SR, abych nepřišel o další.
R_R (5)|7.5.2007 11:30
párkrát se mi stalo něco podobného. Přišla SMS, kterou jsem přečetl a pokusil se na ni odpovědět. Marně - odpověď neodešla, zůstala v konceptech. Nezadařilo se odeslat ani opakovaně. Po SR zmizela jak ta přečtená SMS, tak i ta odpověď. Zatím jsem se tím nezabýval.