Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Resco Explorer 2007: Nejlepší file manager v novém

Zdenek Malinsky (9781)|30.4.2007 12:15
Resco Explorer je již delší dobu skutečně nejlepším správcem souborů na Pocket PC (Phone edition). Jedinou vadou na kráse je to, že se nejedná o freeware, ale o placenou aplikaci. Nyní se nám po více než měsíčním beta testování představila nová verze Resco Explorer 2007 (v6.00). Co nás čeká nového?



* Nový integrovaný prohlížeč obrázků (část Resco Photo Vieweru)
* Přibyl řádek pro rychlé vyhledávání
* Plugin pro obrazovku dnes umí zobrazit a ukončit běžící aplikace (takový malý task mannager Smile
* Umí se přihlašovat do zabezpečené sítě (jméno+heslo)
* Přidané/vylepšené ovládání pomocí tlačítek
* Možnost nastavení "startovní" složky při spuštění programu
* Možnost při mazání zakázat ukládání do koše
* Při posílání souborů ukazuje rychlost posílání, kopírování i přesouvání (hodí se Smile
* Prohlížení zaheslovaných souborů (rozheslovávání samozřejmě taky, ale to bylo i v minulých verzích, tady jde pouze o prohlížení)
* Pamatuje si zařízení, na které byly naposledy posílány soubory přes Blutooth (pouze u Microsoft BT stacku)
* Přibyla možnost kopírování systémových souborů (většinou nešlo)
* Přibyl status bar

Do 5. května můžete Resco Explorer 2007 zakoupit za zvýhodněnou cenu 24,95 dolaru (jinak necelých 30 dolarů). Pro ty, kteří neradi kupují "zajíce v pytli" nabízí společnost Resco zkušební trial verzi tohoto souborového manageru.
profile^^ (60)|1.5.2007 14:14
Zakoupil jsem, vyzkoušel jsem, omdlel jsem (:D) a jakmile jsem se probudil zjistil jsem že jsem udělal dobře :)

Můžu jenom doporučit.. myslím že jestě tak dva "patche" a TCommander je plně nahrazen a překonán ;)