Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 + Broadcomm driver -> Bluetooth Radio failed

prtdlacka (179)|30.4.2007 08:47
Prosim o pomoc a radu. Nahral jsem do 560ky ovladace od Broadcommu a vse chvili slapalo, jak ma, ani jsem nemusel premapovat porty, s nicim se to nehadalo. Pak mi najednou PDA mi zacalo hazet hlasku - BTTrayCE - "The Bluetooth Radio failed to turn ON due to insufficient driver memory available. You must perform a normal reset before you can turn ON the Bluetooth Radio." Nejak jsem z toho vyrozumnel, ze mam udelat pred spustenim reset. Stalo se a nepomohlo. Navic jsem to uz mel i nakopnuty tak, ze mi neslo PDA spustit s kartou, musel jsem ji vzdy vyndat, nenacetlo to ikony, atd. Nakonec prisel na radu HR -> cestina -> BTdriver a po nainstalovani par zakladnich aplikaci a pluginu je to tam znova. Nasel jsem na netu nejaky odkazy a zjistil, ze se to netyka jen "neorig. ovladace" u FS, ale problemy s tim meli i u HP a Dellu. Nejlepsi rada se mi zdala na PDAgold, ale moje anglictina je na blití a moc tomu nerozumím. Může mi prosím poradit někdo, co s tím? Mám se vzdát Broadcommu nebo se to da nejak opravit? Po SR mam 30.5 MB volne pameti. Diky...

EDIT:
1. zkusil jsem ovladac pres ActiveSync odstranit a naskocili mi do traye ikony od MS i BC, BC stale nefunguje (takze se neodstranil), MS funguje normalne
2. nainstaloval jsem znova ovladac, stale stejna chyba, ovladac od MS zustal
ekki (9)|4.5.2007 09:39
hmm ten unninstal mi taky nejde, vždy tam jsou pak obě ikony, tak jsem dal HR > broadcom > ostani softwary a vše mi šlape vpoho. Jen se nemůžu přez bt network dostat na net, pořád se snaží vytáčet připojení přez bt null modem i když už je v síti s pc.
Carabei (611)|4.5.2007 18:33
tohle me taky u BC odradilo. prakticky naprostou vetsinu veci ti zvladne MS stack a za problemy ten BC asi nestoji.
prtdlacka (179)|5.5.2007 14:45
Takze jsem dal HR, znova vsechno nainstaloval do cistyho systemu a ta sama chyba. Tak znova HR, instalace BTdriveru, programu a mezi tim delal asi 30x backup. A jako na potvoru ted vsechno beha bez problemu. Tak ani nevim, ktery program to nakopl. Diky Broadcommu muzu sparovat par zarizeni navic, AS beha na prvni pokus, lip se s tim pracuje, jen je problem s vybijenim. Takze BT vypinam, kdyz ho nepotrebuju, ale clovek si zvykne, mala dan za funkcnost...