Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS monitor a Oskárek.. utíkají data

pavouk28 (31)|30.4.2007 07:52
poradíte kde je chyba ? pouzívam program oskárek na posílaní sms pres GPRS, sms se odesle.. nacte mi to asi 4kb za odeslani, to je v poradku... pak chci GPRS vypnout protoze nevim zda je dobre je nechat zapnute nebo ne. pokud dam vypnout nacte se mi dalsich 100kb.. pouzivam sit Vodafone a pripojeni Vodafone GPRS internet. Muzu mit neustále zapnute GPRS ? nebudou odcházet nejake data ktere nechci ? nepouzivam dalsi programy ktere se pres GPRS pripojuji treba kvuli aktualizaci dat (počasí).
ElSoft (1244)|30.4.2007 11:26
načte nebo dorovná do 100ky? Myslím že se to dá někde v GPRS monitoru nastavit, něco jako velikost datového bloku. Jak je to pak ve skutečnosti u Vodafone nevím.

Nicméně když necháš GPRS připojený tak by nic téct neměl, pokud tam opravdu nemáš nějaký program jako třeba to počasí
pavouk28 (31)|30.4.2007 13:15
no pokud odeslu sms napocitat cca 4kb. pokud pak dam reconnect dopocita to do 100kb. takze nebim jeslti tech 96kb jen dopocita nebo neco odejde za tech 96 kb.. vypada to ze ale sis neco opravdu dopocitava.. pri startuvaria mi totiz nacte 100kb aniz bych na vario sahl
pavouk28 (31)|30.4.2007 13:41
tak to bylo v nastaveni gprs monitoru.. stacilo zmenit 100lb za 1kb.. ale díky :)