Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 a problem s odesilanim SMS

FMC (36)|28.4.2007 18:02
cau, prestali me chodit sms odvcerejska. nic sem s tel. nedelal, nikde nic nenastavoval.

zkousel sem ted i posilat a nic, tak sem se dival do slozek a vsechno je v adr. K odeslani. pricemz v menu nabidka nejde zmacknout ODESLAT A PRIJMOUT.

mam vodafone. cislo sms brany mam nastaveny spravne, overoval sem to u operatora, na jinym tel. me sms na tuhle simku chodi bez problemu.

jinak pouzivam obyc outluk co v tom byl preinstalovanej a na foru sem nic podobnyho nenasel - nebo spatne hledal (kdyby nekdo rejpal, ze mam hledat) :-)

diky za kazdou pomoc
Tomáš Kubec (749)|29.4.2007 16:24
Neodinstaloval jsi nějaké E-TEN aplikace?
Prusvit_ce4you (24)|30.4.2007 18:17
Tak se bohuzel musim pridat (pro zmenu T-mobil) a totez. SMS se ulozi do slozky K odeslani a tim to skonci. Nejsem si vedom zadne odinstalace.
Tomáš Kubec (749)|30.4.2007 20:32
Já vím jen to, že to občas dělalo u starší ROM, která neměla nainstalovanej patch nebo CZ.
Prusvit_ce4you (24)|1.5.2007 08:22
Tak mam podezreni (overim pozdeji), ze to muze byt bud zmena skinu (z oranz na modry) nebo doinstalace moznosti posilani kontaktu VCard (starsi utilitka). Po odinstalaci a zmene zpet na oranzovy skin a resetu zase funguje. Znovu jsem nainstaloval VCard a stale funguje. Pozdeji vyzkousim i ten skin.
FMC (36)|1.5.2007 10:30
no jo pravda, ja nainst. sunnysoft vcard.
skoda ze sem predchvili zformatoval foun. no co uz, aspon bude cistej :-)
Prusvit_ce4you (24)|2.5.2007 17:01
Tak jsem overil, ze skutecne "ma na svedomi" VCard - sice po nainstalovani jede a vse je v poradku, ale po SR pak uz zustane SMS viset. Nevi nekdo o jine funkcni utilite pro odesilani VCard?
FMC (36)|3.5.2007 22:33
oni maj na webu napsany ze to dela problemy u AKU3. ze uz to tam je integreovany.
coz je sice pravda, ze to tam mam po HR ve standardnich kontaktech, ale kdyz pouzivam pocket informant tak tam nic neni.