Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Prosím o radu s položeným dotazem

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Zdravím, včera jsem do této sekce položil dotaz ohledně mrtvého HTC TyTn rsp.Vodafone 1605 a dnes nemohu nalézt ani dotaz ani případné odpovědi.Email notifikace, která mi přišla mne odkazuje na stránku s informací-Žádné forum nebylo nalezeno. http://www.ce4you.cz/forums/_redirect2new.asp?t=22928
    ANi pod odkazem Vaše příspěvky není nic.
    Mohl by mi prosím někdo poradit jak se dostanu k případným reakcím a odpovědím.
    Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Ahoj, z největší pravděpodobností byl dotaz smazán jedním z moderátorů této sekce z důvodu že daný problém se tu již vyskytuje a zřejmě je již vyřešen. Zkus pohledat a pročíst nějaká témata o TyTNech, což by měl udělat každý uživatel než položí dotaz, viz pravidla pro diskutující

co se týká tvého mrtvého TyTNa, zkus udělat HR (jak by mělo být v manuále, nebo se o tom tu jistě dočteš), pokud ani to nezabere a máš ho v záruce, tak sním k prodejci či do servisu.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od ElSoft
    Ahoj, z největší pravděpodobností byl dotaz smazán jedním z moderátorů této sekce z důvodu že daný problém se tu již vyskytuje a zřejmě je již vyřešen. Zkus pohledat a pročíst nějaká témata o TyTNech, což by měl udělat každý uživatel než položí dotaz, viz pravidla pro diskutující

co se týká tvého mrtvého TyTNa, zkus udělat HR (jak by mělo být v manuále, nebo se o tom tu jistě dočteš), pokud ani to nezabere a máš ho v záruce, tak sním k prodejci či do servisu.
    OK děkuji za odpověď
    hezký den

Podobná témata

1. Prosím o radu!!! :)
    Od Bonik1989 v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-12-2011, 22:06
  2. Prosim o radu
    Od overgrounder v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 08:30
  3. Prosím o radu
    Od Pege1012_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-06-2008, 11:34
  4. Prosím o radu s FS
    Od MMMMM_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-09-2006, 17:26
  5. Prosím o radu!
    Od Domin_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-02-2006, 00:39