Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: USB kabel od Branda nenabiji, objednavka na aximcases

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Power tlacitko sice sviti, ale realne se Dell nenabiji, ani kdyz je skoro plnej (maly dobijeci proud). Funguje s tim kablem nabijeni vubec nekomu?
    Cet jsem o podobnym problemu ale na Looxu..

Dale, budu na Aximcases neco kupovat, takze pokud tam nekdo neco chce a nemuze kupovat kartou po netu, tak at mi da do pondelka poledne vedet. Postovny se rozlozi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Nemám kabel z aximcases, ale kupoval jsem ho na eBay. Mam problem s dobijenim pouze v pripade, ze je PDA zapnute (veliky odebirany proud). Kdyz je vypnute, tak se pres muj kabel da dobijet bez problemu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

S originál USB kabelem od Dellu se mně Axim dobíjí, jen když je vypnutej, s tímhle i když je zapnutej...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Docent
    S originál USB kabelem od Dellu se mně Axim dobíjí, jen když je vypnutej, s tímhle i když je zapnutej...
    Ahoj

Dakujem za tip. Otazkou je este, ze v aute aku USB nabijacku pouzivas? Ja som kupil na eBay a nabija iba vypnuty Dell. Potrebujem daco co ho dokaze nabijat aj zapnuty pocas navigacie napriklad. Ak si teda kupim tento kabel ktory doporucujes aku USB nabijacku do auta k nemu pouzivas, ktora dokaze davat potrebny prud ?
    Dakujem.

Marek

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Taky z pdair, tady. Akorát jsem zjistil, že občas přestane nabíjet, i když PDAčko není ještě úplně nabité... Měníč napětí 12V/230V, který jsem používal dřív, dělal ale to samé.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ono nabijeni z USB v zapnutym stavu je sporadicky. Hodne zalezi na PC, zda to utahne. Normalne Axim zere kolem 350mA (podle jeho vlastni diagnostiky) a kdyz to ma navic dobijet, tak odebirany proud rozhodne presahne 500mA, coz je limit USB portu. Je mozny, ze nektery PC dovoli vic.

V aute jsem dobijeni jeste nezkousel, ale mam original CL adapter od Dellu a ten ma nasobe napsano, ze by mel bejt schopnej dodat 2A. Tak jsem zvedavej..

Podobná témata

1. nakupovani na aximcases
    Od beefeater_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 15-06-2006, 10:27
  2. Navijeci kabel Brando - nenabiji, nesynchronizuje
    Od Psilo_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-12-2005, 09:27
  3. USB kabel, který nenabíjí?
    Od milan.smart_ce4you v sekci Zbývající PPC