Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB kabel od Branda nenabiji, objednavka na aximcases

Saman_ce4you (1451)|28.4.2007 14:30
Power tlacitko sice sviti, ale realne se Dell nenabiji, ani kdyz je skoro plnej (maly dobijeci proud). Funguje s tim kablem nabijeni vubec nekomu?
Cet jsem o podobnym problemu ale na Looxu..

Dale, budu na Aximcases neco kupovat, takze pokud tam nekdo neco chce a nemuze kupovat kartou po netu, tak at mi da do pondelka poledne vedet. Postovny se rozlozi.
vitek_ce4you (40)|30.4.2007 11:45
Nemám kabel z aximcases, ale kupoval jsem ho na eBay. Mam problem s dobijenim pouze v pripade, ze je PDA zapnute (veliky odebirany proud). Kdyz je vypnute, tak se pres muj kabel da dobijet bez problemu.
Docent (1234)|1.5.2007 15:09
S originál USB kabelem od Dellu se mně Axim dobíjí, jen když je vypnutej, s tímhle i když je zapnutej...
marek73 (12)|2.5.2007 13:05
[QUOTE="Docent"]S originál USB kabelem od Dellu se mně Axim dobíjí, jen když je vypnutej, s tímhle i když je zapnutej...[/QUOTE]

Ahoj

Dakujem za tip. Otazkou je este, ze v aute aku USB nabijacku pouzivas? Ja som kupil na eBay a nabija iba vypnuty Dell. Potrebujem daco co ho dokaze nabijat aj zapnuty pocas navigacie napriklad. Ak si teda kupim tento kabel ktory doporucujes aku USB nabijacku do auta k nemu pouzivas, ktora dokaze davat potrebny prud ?
Dakujem.

Marek
Docent (1234)|2.5.2007 13:44
Taky z pdair, tady. Akorát jsem zjistil, že občas přestane nabíjet, i když PDAčko není ještě úplně nabité... Měníč napětí 12V/230V, který jsem používal dřív, dělal ale to samé.
Saman_ce4you (1451)|2.5.2007 14:32
Ono nabijeni z USB v zapnutym stavu je sporadicky. Hodne zalezi na PC, zda to utahne. Normalne Axim zere kolem 350mA (podle jeho vlastni diagnostiky) a kdyz to ma navic dobijet, tak odebirany proud rozhodne presahne 500mA, coz je limit USB portu. Je mozny, ze nektery PC dovoli vic.

V aute jsem dobijeni jeste nezkousel, ale mam original CL adapter od Dellu a ten ma nasobe napsano, ze by mel bejt schopnej dodat 2A. Tak jsem zvedavej..