Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A636N a reklamace

Gongush (12)|27.4.2007 13:03
Zdravim,
1) by mě zajimalo jak je to s dobou opravy, jestli se mi počitá no záruky či ne. Mam PDA již po druhé v opravě, a počitám že to zas bude minimálně měsíc, tzn. 2 měsíce v servise (mezi nima jen 16 dnu :evil: ).

2) Jakou mám šanci uspět, když budu chtít novy kus/peníze zpět, když se pokaždé jedná o jinou zavadu?

díky
czuraak (97)|27.4.2007 14:15
1) ano, záruka se prodlužuje o dobu, co je v záruční opravě. Teda ze zákona to tak má být, ale asi taky záleží na tom, kde si přístroj zakoupil. V některých případech by se mohl snažit prodejce toto opomenout.

2) z mé zkušenosti při reklamacích zase záleží na tom, kde si přístroj zakoupil. S některými prodejci se dá domluvit třeba i po druhé opravě na tom, že přístroj vyměníš za jiný např s doplatkem. Ale většinou to bývá tak, že samotný prodejce má malý vliv na reklamaci, takže musí proběhnout klasická reklamace, což znamená 3 stejné závady, nebo mám takový pocit že 5 různých.
Gongush (12)|27.4.2007 17:06
no super... zatim mam 2 různé... asik projezdim treny na naftě než mi skonči zaruka a pak to mužu vyhodit :(
czuraak (97)|27.4.2007 17:21
Tak se s prodejce zkus domluvit, že si třeba doplatíš, ale že chceš prostě nějakej jinej. Záleží opravdu na prodejci, jak se k tomu postaví. Jak sem psal, někdy to de a někdy né. Za zkoušku nic nedáš. Ale většinou ti to nebudou chtít vyměnit za levnější, do toho se jim tak nějak nechce.
Gongush (12)|27.4.2007 20:03
no mam to z Alfy z Ovy, tím ale nechcu říct že Alfa je špatna, nikdy sem s nima neměl problemy a to tam nakupuju docela často, jen Asus mě pěkně vytrestal..sem natrefil asi na špatny kus
uvažoval sem že bych se zkusil domluvit jestli mi to nevyměni za Mio A701... tak uvidime
czuraak (97)|28.4.2007 20:41
Na ten sem taky koukal. Je to asi necelejch čtrnáct dní, co sem kupoval PDA s telefonem, ale nakonec sem si vybral Asus P535. Zatím sem s ním spokojenej.:D
Gongush (12)|4.5.2007 17:21
P535 vypadá pěkně, ale mrzí mě že nema SD slot, mám doma všecko v SD tak se mi nechce kupovat dalši karty...
czuraak (97)|4.5.2007 17:28
Jo, to máš pravdu. Sou zapotřebí mini SD. Ale jestli ti de o použití mini v přístrojích kde je jenom SD, tak to vůbec není problém. S kartou mini SD dostaneš i adaptér na SD, takže pohoda. A už ani nejsou o tolik dražší než samotný SDčka. já sem si koupil jednu 2 gb a jednu 1gb jenom na muziku. Sem s tímhle Asusem celkem spokojenej.
Gongush (12)|4.5.2007 17:52
jasny to vim že sou adaptery, ale de o to, že už mam koupeny klasicky SD, jednu 1GB sem už odsunul do auta na hudbu a koupil sem si 2GB kvůli filmům. Zatim se mi ale 636N nevratila ze servisu tak musim počkat než začnu něco řešit.
Gongush (12)|18.5.2007 14:55
tak sem si dneska byl pro PDA, ma vyměněny display, tak uvidime jak dlouho bude fungovat...

bavil sem se s tim technikem a řikal mi že pokud nastanou 3 stejne zavady mužu žadat o novy kus, ale že maj taky takovy nepsany pravidlo že když nastanou 4 ruzne zavady tak taky novy kus...