Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: TOM TOM a průjezdní výška

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ahoj ve fóru, může někdo poradit, jakým způsobem přinutit TOM TOMa aby zohledňoval průjezdní výšku na trase?
    známému jsem doporučil jako navigaci TOM TOM GO, z hlediska ceny a toho, že s PDA by si fakt nerozuměl.
    V základu spokojenost, ale jezdí s kamionem po Evropě a jediná chyba, kterou mi hází na hlavu, je to, že už málem několikrát "snížil" návěs o most.
    v plánování trasy tato možnost není, na poi.cz jsem také nic nenašel, nevíte někdo třeba o webu s "body zájmu" MOSTY s výškou pod 4 metry?
    nejde mi ani tak o ČR ale hlavně západní Evropu. Děkuji za každé info.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Toto je mnohokrát diskutované téma na různých fórech. A všude bez výsledku. Nějaké free poi kategorie průjezdních výšek (ale i vah a případně šířek) nikde vyřešeny nejsou. TT s toto variantou nepočítá, nemá tyto informace v podkladových mapách.
    Jedině zkusit Googla a některé placené specializované weby. Mám pocit že jsem kdysi na něco takového narazil na zahraničním webu, ale skleróza je svinstvo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

navigaci pro kamiony se mi podařilo najít jen jednu a to s názvem truck navigator, tuším ve verzi 4.2. Odkaz zde: http://www.cartft.com/catalog/il/42

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Pokud to někomu pomůže, na POI.CZ je kategorie omezených průjezdních výšek mostů a pod. (4,2m)

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Pokud to někomu pomůže, tak na navigovat.cz jsou .ogg soubory, kde jsou nahrané výšky. Databázi podjezdů je potom třeba ručně rozdělit podle výšek a pak to pošlape.

Podobná témata

1. Ozi 2.34a a výška
    Od Padluke_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-05-2011, 18:26
  2. Nadmořská výška v TT5
    Od Boban1108_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 31-03-2007, 17:33
  3. GPS a nadmořská výška
    Od golemson v sekci Fujitsu Siemens Computers