Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

limit dispeje u HTC Vox

hsv (8)|25.4.2007 17:15
Zdravím, mám od pondělí HTC Vox a jsem s ním spokojený (mimi recenzi jsem tu četl), mám jen malý dotaz : v nastavení, v řízení spotřeby se nastavují limity pro podsvícení, resp. displeje, podobně jako u ostatních HTC, jenže mě displej i po uplynutí limitu při chodu na baterku nezhasne a tudíž se vox rychleji vybije (úplně zhasne jen při zamčení kláves). Jiné nastavení jsem nenašel, ve start up nic neběží, v Sunnysoftu, kde jsem se ptal, neměli zrovna volný kus na vyzkoušení.
Nevíte nikdo, jestli to nesouvisí s WM6, nebo je to závada hw?
Díky:))
swenak (135)|26.4.2007 03:24
dle meho to bude jen spatna hodnota v registru, kde se z nejakeho duvodu dword prehodin na bin, nebo tak neco...mne se to stalo jiz nekolik krat...doporucuji rucne upravit...
hsv (8)|26.4.2007 21:28
To si to řekl moc hezky, ale v jakém registru, příp. návod, jak na to, bys nedodal ?;)
tomeck (2)|28.4.2007 21:08
Problém je v tomto registru HKCU/CONTROL PANEL/POWER hodnota "display" bude 0 je potřeba ji změnit např. na 30 (= 30 sec)
Způsobuje to instalace některých programů jako třeba TomTom, nebo CorePlayer . . . viz diskuze na http://www.modaco.com/Backlight-wonand39t-turn-off-t254042.html
Jirkac_ (269)|29.4.2007 17:56
Mam stejny problem a zacalo to delat prave po instalaci CorePlayeru...
Cajdak (9)|2.5.2007 09:30
Zdravím. Já ho mám taky. Jsou tam dvě nastavení, jedno na ztlumení podsvícení, které je defaultně na 15s tuším. Druhé je na úplné vypnutí, které je nastaveno na 1m.
hsv (8)|2.5.2007 09:31
Díky za pomoc, nakonec to spravil hard reset :( , znovu jsem nainstaloval další programy. ale teď už to chodí. V Sunnysoftu jsme to v pátek zkoušeli s úplně novým přístrojem, a taky to nechodilo a také to spravil hard reset, takže rada pro nové majitele, po koupi proveďte hned hared reset...
tomeck (2)|2.5.2007 11:23
Já jsem udělal 2x HR než jsem objevil tu diskuzi na modaco.com. Vždy se mi podsvícení začalo "nevypínat" až po instalaci TomTom mobile 5.20 Takže si myslím, že to způsobují některé programy, které nastavují trvalé podsvícení displeje po dobu co jsou zapnuty, ale pak už se nastavení nevrátí zpět.
Cochran (9)|27.10.2007 03:40
Ahoj,taky jsem mel problem ze po instalaci TT5 mi nezhasinal displej,ale uz jsem to vyresil prepisem registru.Ale zjistil jsem ze se mi po nekolika vterinach samovolne vypinaji aplikace.Napriklad pisu sms,par vterin nepouziju klavesnici a po 6-8 vterinach se tel sam vraci na uvodni obrazovku.A to mi dela naprosto u vseho.Aplikace,sms,internet,ICQ,pruzkumnik,proste porad.Stve me to a nevim jak to opravit,pripadne jak udelat Hard reset.Dik za radu.
Kyle (279)|27.10.2007 13:50
A nemas v Nastaveni -> Vychozi obrazovka nastaveny Casovy limit na 10 sekund? Tahle hodnota udava, za jak dlouho se ma po necinnosti telefon vratit na uvodni obrazovku.
Cochran (9)|27.10.2007 15:32
Ku....!!!!!Mas pravdu,dik,vsechny problemy vyreseny,hlavne ze se s tim rypu uz 4 dny a to uz jsem chtel preinstalovavat system.Diky moc :-)