Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aplikace pro ppc

aoc_ce4you (65)|25.4.2007 09:09
Chci se zeptat, mám aplikaci pro pocket pc, vytvořenou ve visual studiu net 2005.
Pocket pc běží na platformě windows mobile 5.0. Aplikace zapisuje a čte data z sql ce 2.0. Do pda mám přidanou mmc sd kartu.
Problém je že vždycky po čase se začne aplikace zpomalovat. Jedná se konkretně o zápis a čtení z databáze. První jsem měl soubor sdf umístěný na mmc sd kartě. Rychlost se časem zpomalovala, ne nijak razantně ale při zápisu do databáze se třeba za měsíc zpomalila zhruba z 1s na 3s.
Před několika dny jsem umístil sdf soubor na hlavní paměť. Aniž bych tam dělal jakékoliv jiné změny, došlo k podstatnému zrychlení které dosahovalo dokonce i pod 1s při zápisu dat do databáze.
Po zhruba dvou dnech ale když uživatel v průběhu dne přidá do databáze hruba 500 řádků nových dat, aplikace se opět zpomalý na původní 3s. Přičemž důvod toho není objem dat.
Jak je to možné že to chvíli vydrží a pak se to opět zpomalý. Vysvětluju si to že se nějakým způsobem zahlcuje paměť nebo něco podobného.
Samozřejmě uživatel několikrát za den ukončuje všechny spuštěné programy.
Jednou za den resetuje ppc.
Dokonce jsem tam nainstaloval i software pro mazání temp souborů, a celkového pročištění paměti ppc.
Poradí někdo, co by pomohlo. Díky
aoc_ce4you (65)|25.4.2007 11:14
Vyřešeno. Viz : http://pc.poradna.net/question/view/120616-aplikace-pro-ppc

Přesunuto, ElSoft