Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: V které s map najdu mapu CHORVATSKA a KANÁRSKÝCH OSTROVŮ ???

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Jedu na dovolenou a potřebuju map Chorvatska a Kanárských Ostrovů a nevím ve kterých s map se nacházejí. Poradíte ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

To tady neni nikdo kdo by poradil ???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

kanáry mají samostatnou mapu a Chorvatko by mohlo být v eastern europe, ale teleatlas má v Jugoslávii špatné pokrytí

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Diky.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od killerGBU
    kanáry mají samostatnou mapu a Chorvatko by mohlo být v eastern europe, ale teleatlas má v Jugoslávii špatné pokrytí
    Takze. mapu "Eastern Europe" jsem na www strankach TomTom nenasel...Jak je to mozne ? Existuje vubec mapa "Eastern Europe" ???

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Eastern Europe je uz tak trochu mapovy pravek, proto ji TT jiz nenabizi. Chorvatsko najdes v Cen_Eur_plus_major_roads_of_WE_660.1219 (660.1212) nebo PL_CZ_HU_SK_plus_major_roads_of_WE_660.1223. Jedna se ale jen o hlavni prujezdni tahy, navic uz taky nebudou nejaktualnejsi. V novych mapach je vynechano uplne. Nic lepsiho TT pro tuto oblast zatim pravdepodobne nema.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Navigon - Evropa oboje...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od killerGBU
    ano, Chorvatsko je v mapě "Eastern Europe" ke které se ovšem TomTom z nějakých důvodů vůbec nezná.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Dle prvních dostupných informací začal TT dodávat do některých zařízení "Eastern Europe" v.680. Je to východní evropa (SK, CZ, HU, PL, EE, LT, LV, HR, SLO ). Bez hlavních tahů WE. Otázkou zůstává % pokrytí, udáváno je
    # Polsko (51%)
    # Česká republika (99%)
    # Maďarsko (47%)
    # Slovensko (40%)
    # Estonsko (71%)
    # Lotyšsko (62%)
    # Litva (99%)
    # Slovinsko (42%)
    # Chorvatsko (48%)

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Mohl jsem tu mapu shlednout a mam pocit, ze je tam zlepseni i v CR. Napr. u nas v obci jiz je popis ulic. Ten ve verzi PL,CZ,HU,SK plus major roads of WE 675.1409 neni. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Ivo Pokorný
    Mohl jsem tu mapu shlednout a mam pocit, ze je tam zlepseni i v CR. Napr. u nas v obci jiz je popis ulic. Ten ve verzi PL,CZ,HU,SK plus major roads of WE 675.1409 neni. :yes:
    Ano, souhlasím, V mnoha obcích jsopu doplněny názvy ulic, které nebyly, také jsou upraveny akutální jednosměrky, změněny POI (např. Carrefour nahrazeno Tescem...)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Je tam třeba kruhový objezd mezi Tuchoměřicemi a Přední Kopaninou, který je poměrně nový a v 6.75 nebyl, ale třeba normální silnice II. mezi Vískami a Číčovem na okr. Plzeň-jih není průjezdná pro auta, přitom tuto chybu jsem ohlašoval TeleAtlasu už asi před půl rokem...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak mám to štěstí a v mém novém One XL už mám tuto mapu 680 - kamarád tam má ještě 675 -
    Mé postřehy jsou takové - nenašel jsem jediné město, kterému by chyběly názvy ulic ) V podstatě i větší vesnice, která má pojmenované ulice tam je!
    Změnil se taky algoritmus výpočtu trasy - v mém případě mě to navádí cestou, kterou bych nikdy nejel, ve všech předešlých mapách to vypočítalo jinou trasu, tedy tu, na kterou jsem zvyklý.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

nova EU (edit: EASTERN EUROPE) je celkem dobra, ma jen 100MB (oproti 200MB, co ma CZPL...), je aktualni, namatkou sem zkousel kruhac v tisnove a MUK hlinky... pokud potrebujete zjistit pokryti HR, tak dejte vedet, co mam najit...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

to Kubisz: aby nedošlo k mýlce, nejedná se o EU, ale East Europe. Menší velikost je celkem logická, chybí kompletně hlavní silnice WE. Aktuálnost - trochu se zlepšila, nicméně není 100%.
    Co se výpočtu trasy týká, nejsem si zcela jist, zda záleží pouze na verzi mapového podkladu (částečně určitě také), či verzi samotného programu TT.
    Považuji za důležité, že již pro TT6 je Chorvatsko a Slovinsko. Ale díky tomu, že v mapě chybí Rakousko tak stejně pro plánování a navigace trasy z ČR do Chorvatska přes Rakousko bude potřeba použít dvě sady map .( Případně jet přes Maďarsko :?:

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. GPS a mapa Chorvatska
    Od vladimirek_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 117
    Poslední příspěvek: 08-11-2007, 16:24
  2. IGO a trasa do Chorvatska
    Od vvv_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-03-2007, 12:11
  3. Které programy instalovat do paměti, které na kartu?
    Od jerryk_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 11:46
  4. Mapa Chorvatska??
    Od Milinek v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-05-2006, 17:32