Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX N560 - prázdné ikony ve START menu a refresh SD-karty

savers (0)|24.4.2007 17:25
Zdravíčko, měl bych dotaz na majitele N560.

Ve START menu mám přidaných asi 5 programů, které jsou nahrané na SD-kartu a dále některé další, které jsou nahrané na interní paměť. Pokud jsem nucen restartovat nebo vypnout PDA (dlouhým podržením vypínacího tlačítka), tak po opětovném zapnutí se mi ve START menu zobrazují prázdné ikony u programů, které jsou nahrané na SD-kartu. Pomůže až vyvolání aplikace na přidávání nebo ubírání programů do START menu - pak už se příslušné ikonky opět ukazují správně.

Nejdříve jsem myslel, že se jedná o vadnou SD-kartu (a-data 2 GB 150x), kterou jsem vyměnil za jinou, o níž jsem přesvědčen že je naprosto OK(Kingston 512 MB), ale pořád se děje to samé.

Dokonce mi ve FILE MANAGEROVI nefunguje REFRESH karty, tj. PDA nevidí nově přidané soubory, pokud jsem vyjmul kartu a nahrál jsem je na ní přes čtečku.

Nemáte s tím někdo zkušenost?

Díky předem za jakoukoliv radu.
savers (0)|25.4.2007 16:49
Koukám, že nikoho nic nenapadá. U vás se ty ikonky asi zobrazujou správně i po restartu co :)

chjo, docela mi to vadí.. přitom když kouknu průzkumníkem do složky Windows/Start Menu, tak tam ty ikonky jsou normálně vidět.. přijde mi divný, že to platí jenom pro programy, které jsou nahrané na Flash kartě..
Carabei (611)|25.4.2007 20:52
stavalo se mi to same, ale uz docela dlouho pouzivam WA2, ktery ma sve start menu a tam tento problem neni
tortoise (546)|26.4.2007 09:49
u WA2 zase narážím na problém, že po startu mi občas nenaběhnou Today položky, jako např. Pocket NDays. Pokud vyhodím WA2 ze Startup složky a spustím ručně, vše funguje, jak má.
jojolaser (82)|28.4.2007 16:31
robi mi to iste, tak programy ktore chcem mat v menu start davam priamo do zariadenia.
ElSoft (1244)|28.4.2007 19:23
ono stačí mít v hlavní paměti ikonky a upravit jen zástpce. Už jsem to zkoušel zde a zřejmě to funguje ;)