Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: LOOX N560 - prázdné ikony ve START menu a refresh SD-karty

savers
    Guest

Zdravíčko, měl bych dotaz na majitele N560.

Ve START menu mám přidaných asi 5 programů, které jsou nahrané na SD-kartu a dále některé další, které jsou nahrané na interní paměť. Pokud jsem nucen restartovat nebo vypnout PDA (dlouhým podržením vypínacího tlačítka), tak po opětovném zapnutí se mi ve START menu zobrazují prázdné ikony u programů, které jsou nahrané na SD-kartu. Pomůže až vyvolání aplikace na přidávání nebo ubírání programů do START menu - pak už se příslušné ikonky opět ukazují správně.

Nejdříve jsem myslel, že se jedná o vadnou SD-kartu (a-data 2 GB 150x), kterou jsem vyměnil za jinou, o níž jsem přesvědčen že je naprosto OK(Kingston 512 MB), ale pořád se děje to samé.

Dokonce mi ve FILE MANAGEROVI nefunguje REFRESH karty, tj. PDA nevidí nově přidané soubory, pokud jsem vyjmul kartu a nahrál jsem je na ní přes čtečku.

Nemáte s tím někdo zkušenost?

Díky předem za jakoukoliv radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

savers
    Guest

Koukám, že nikoho nic nenapadá. U vás se ty ikonky asi zobrazujou správně i po restartu co

chjo, docela mi to vadí.. přitom když kouknu průzkumníkem do složky Windows/Start Menu, tak tam ty ikonky jsou normálně vidět.. přijde mi divný, že to platí jenom pro programy, které jsou nahrané na Flash kartě..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

stavalo se mi to same, ale uz docela dlouho pouzivam WA2, ktery ma sve start menu a tam tento problem neni

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

u WA2 zase narážím na problém, že po startu mi občas nenaběhnou Today položky, jako např. Pocket NDays. Pokud vyhodím WA2 ze Startup složky a spustím ručně, vše funguje, jak má.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

robi mi to iste, tak programy ktore chcem mat v menu start davam priamo do zariadenia.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

ono stačí mít v hlavní paměti ikonky a upravit jen zástpce. Už jsem to zkoušel zde a zřejmě to funguje

Podobná témata

1. Prazdne ikony po odinstalovani programu
    Od Ansa v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-04-2007, 15:32
  2. WM 2003 phone edition, iPAQ 6340, Menu SIM karty ( ORANGE menu )
    Od vargai v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-05-2006, 23:21
  3. LOOX N560 formát karty
    Od Milhaus65_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-05-2006, 09:58
  4. Prázdné ikony
    Od rossaak v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-03-2006, 15:33