Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tip na software pro WiFi kartu

Dokturek (5)|1.3.2004 23:42
Zdravim všechny. Už delší dobu se potýkám s problémem se systémem PPC2002 a kartou Wifi na Looxu 600. Teda, ne že by to nefungovalo, ale s přiloženým programem si tak můžu nastavit profil pro připojení a případně si pingnout na nějaký IP. Tím se dostáváme k jádru věci. Delší dobu se snažím najít nějaký software, který by se alespoň částečně přiblížil softwaru z velkých PC, tedy to, že mi zobrazí, ke kterým sítím jsem se připojil, respektive ke kterým se můžu připojit. Samozřejmě se vás neptám, kde to načerno stáhnout, ale na typ, jaký program by to mohl splňovat, případně kde ho koupit. Už jsem dosti zoufalý...:disgusted:
PavelR. (2184)|2.3.2004 08:06
[QUOTE="Dokturek"]Zdravim všechny. Už delší dobu se potýkám s problémem se systémem PPC2002 a kartou Wifi na Looxu 600. Teda, ne že by to nefungovalo, ale s přiloženým programem si tak můžu nastavit profil pro připojení a případně si pingnout na nějaký IP. Tím se dostáváme k jádru věci. Delší dobu se snažím najít nějaký software, který by se alespoň částečně přiblížil softwaru z velkých PC, tedy to, že mi zobrazí, ke kterým sítím jsem se připojil, respektive ke kterým se můžu připojit. Samozřejmě se vás neptám, kde to načerno stáhnout, ale na typ, jaký program by to mohl splňovat, případně kde ho koupit. Už jsem dosti zoufalý...:disgusted: [/QUOTE]

... zkuste vyzkoušet programy zde a zde ...

PavelR.
Dokturek (5)|3.3.2004 22:58
Děkuji moc.
Nezmar_ce4you (15)|3.3.2004 23:13
Jakou mas kartu a s jakym chipsetem ?
Dokturek (5)|4.3.2004 11:58
No, kartu mam primo od Fujitsu Siemens (WLAN C-1100 CF-Card), a zatim sem zjistil, ze mi z toho asi nic nechodi...:sarcastic:
Banana_ce4you (58)|4.3.2004 19:57
Ja ma wifi od SanDisku a mam problem, ze kdyz je karta na signalu, tak se PDA seka, nekdy za minutu, nekdy za pet....nekdy bezi i hodinu, kdyz se moc nic nedeje, jenom mam trebas pusteny ICQ, ale pracovat se s tim moc neda. Jeste ze ma redukci k notebooku.
Konzultoval jsem to se supportem Sandiku a zadny reseni se nanaslo.
Proto vsem zajemcum o Wifi koupi doporucuju si kartu nejdrive PORADNE vyzkouset, jestli nebude s vasim PDA, systemem, mit problemy.l