Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CE4YOU umira

sejra (115)|23.4.2007 16:03
Je to bohuzel tak. Napis ce4you v hlavicce stranky jeste s velikonocnim motivem. Nejake novinky ze sveta ppc nikde. Drive tu bylo neco noveho den co den.
gulii (140)|23.4.2007 16:57
myslim, že vůbec... sice mi tu také chybí nějaké new info o zařízeních, ale to můžu navštívit jinde... zato tu je nej nej nej pomoc při problémech s WM, řeší se tu skvěle new ROM a spousta a spousta zkušeností, co se vždycky hodí atd atd... Takže pro mě ce4you ŽIJE!! :yes:
Pavel Koza (4761)|23.4.2007 17:43
1. Neumira, i kdyz to tak vypada...;) Ale bude lip, uz brzo... Dejte mi jeste tak 14 dni...
2. Sundejte si ten spam z podpisu, prosim...
dusin (5)|21.5.2007 19:42
A me zas pride ze umira
htcjirka (1875)|21.5.2007 19:51
Urcite neumira,na ce4you je to nejlepsi forum pro wm.I kdyz se primlouvam za vice novinek a clanku
Docent (1234)|21.5.2007 19:54
njn, ono skoro každého jednou přestane bavit odpovídat na stále stejné otázky lemrám, které jsou buď líné nebo neschopné použít vyhledávání... Jaké si mám pořídit PDA/komunikátor/GPS... Stokrát omleté věci...
Brco_ce4you (447)|21.5.2007 20:05
To je blbost. Keby si tu bol prvy krat a nevedel co presne zadat do vyhladavania, tak sa z toho zblaznis pokym prejdes tie diskusie. To vyhladavanie stoji za .... a tak to cloveka prestane bavit po chvily. Ked si tu kazdy den a sledujes diskusie, tak sa ti lahko rozum rozdava.
htcjirka (1875)|21.5.2007 20:06
To mas pravdu,ze spousta lidi je lina a pta se na veci milionkrat resene.Ono je to pro me pohodlnejsi,pritom kdyby pouzily tlacitko hledat, tak maji odpoved vetsinou ihned.
dusin (5)|22.5.2007 00:41
forum je sice super, ale zadny novy clanky tu proste nejsou a nejsou
Martin Ráž Hoch (1832)|22.5.2007 00:55
Já osobně neznám v ČR konkurenci pro CE4you.cz, popravdě mě už pár let tento koncept vyhovuje.
Pepa7 (110)|22.5.2007 06:04
Ano, již delší dobu mám také tento pocit. Dříve to bylo něco jiného, dnes se drží jen díky příspěvkům uživatelů.....
Pavlucha (1496)|22.5.2007 07:39
1. CE4YOU není redakční server, ačkoliv novinky a články přináší, jeho obsah je z velké části postaven právě na výměně zkušeností uživatelů.

2. Chtěl bych všechny "mám dojem, že umírá" upozornit, že mohou do života CE4YOU zapojit vlastní iniciativu a s články a aktualitami vypomáhat.
Carabei (611)|22.5.2007 08:14
No možná že CE4YOU umírá, ale spíš bych to připodobnil k fénixovi.
Docent (1234)|22.5.2007 09:05
[QUOTE="Brco"]To je blbost. Keby si tu bol prvy krat a nevedel co presne zadat do vyhladavania, tak sa z toho zblaznis pokym prejdes tie diskusie. To vyhladavanie stoji za .... a tak to cloveka prestane bavit po chvily. Ked si tu kazdy den a sledujes diskusie, tak sa ti lahko rozum rozdava.[/QUOTE]
Představ si, že jsem tady taky jednou byl prvně ;) . Pokud mi vyhledávač nenajde to, co jsem chtěl, tak zkusím dotaz přeformulovat nebo doplnit... Jak prosté, milý Watsone :D .
PatrikL (383)|22.5.2007 09:31
Vyhľadávanie je podľa mňa dobré - vždy som našiel to čo som potreboval ;) Len treba vedieť zadať správny výraz :)
bobo.4150.sk (176)|22.5.2007 09:47
Plne súhlasím s PatrikomL. Nepoznám žiadnu inú stránku / web alebo čokoľvek iné, kde je diskusné fórum s takou pridanou hodnotou ako na ce4you. Akurát treba vedieť zadať tú správnu otázku. Ja prvú vec, ktorú ráno po príchode do práce spravím, je checknutie nových diskusných príspevkov na ce4you a zistenie výsledkov NHL :) To mám namiesto rannej kávy. A až POTOM sa ide pracovať a zarábať :$:
xtonda (811)|22.5.2007 10:20
Každý, kdo měl někdy možnost pracovat s phpBB nebo vBulletin, musí uznat, že to vyhledávání je bohužel dost slabé. Proto se nelze až tak divit, že nezkušení uživatelé nenalézají.

A hledat googlem se taky nedá, místo příspěvků týkajících se daného zařízení to najde akorát podpisy jedinců, co si tam v záchvatu mozkové slabosti dali seznam všech zařízení, kolem kterých prošli.
xhladi07 (525)|22.5.2007 10:42
Co se tyce odpovedi, lenosti uzivatelu neco hledat a tak, tak se to tu uz resilo. Ale myslim, ze teziste ce4you je prave v diskuzi. Clanky a podobne veci jsou dulezitym, ale presto doplnkem. Jediny, co uznavam je poznamka o velikonocnim logu.. :))

PS: Pavle: Opravdu 14 dni?? :)) (Promin.. :) )
Miloš Strouhal (3997)|22.5.2007 11:05
Nechte ho chudáka, maká na tom dnem i nocí.. ;) :yes:
RDT (56)|6.6.2007 22:55
Možná, že kdyby bylo na fóru zavedeno zobrazování počtů příspěvků jednotlivých uživatelů přímo pod jménem, byla by lepší motivace příspěvky psát. Sice vědomosti a zkušenosti nesouvisí s počtem příspěvků, ale přecejen je tím také něco vidět.
Nechci dělat reklamu jinému fóru, ale znám fórum, kde se rozhodně nestane, že když někdo založí diskusi, tak nikdo nezareaguje déle než jeden den. Tím samozřejmě nemyslím špatně založené diskuse či zbytečné příspěvky porušující pravidla.
Také bych uvítal zobrazení posledních příspěvků na fóru např. někde na úvodní straně. Přijde mi to jako velice praktické a jsem na to tak nějak zvyklý :D . Když přijdu, hned vidím, kde se diskutuje (Autora, jméno topicu, datum a čas)...

Jinak se mi Ce4you moc líbí. Jsem rád, že jsou zde lidé, kteří tomu opravdu rozumí. Ne jako na jiných jistých (i komerčních) webech, kde jsou chyby a nesmysly i v oficiálních článcích :sarcastic:. To se zde rozhodně nestane :)
Martin Ráž Hoch (1832)|6.6.2007 23:39
S tímhle možno i nesouhlasit - už vidím nápory tupců co plácají ke každému threadu tunu kravin, jen aby měli dobré bodové score:) - proto se právě počty přispěvků také mj. rušili:)

Koncept CE4U je plně vyhovující. Odborné uživatele poznáš po přectení pár příspěvků.
Docent (1234)|6.6.2007 23:58
Přesně tak, tohle tady bylo a některé jedince to nutilo k napsání sebevětší blbosti, hlavně aby byli co nejdříve v kategorii "Diamantový přispěvatel"... Ostatně stačí se podívat na některá fóra, kde tato hodnocení jsou (třeba Daewoo). Část nových uživatelů nemůže přenést přes srdce, že jsou "Nováčci", takže píšou naprosté nesmysly, jen aby se zvýšil počet příspěvků a pod jejich jménem se skvělo "Daewoo master"...
ipf (2136)|7.6.2007 07:14
1. pracuje se intenzivně na nové verzi. Bohužel, po dvou pokusech s externími programátory, kdy s každým ztratil téměř rok a výsledek nula, to vzal do vlastních rukou. Jenže je také jen člověk.
2. vyhledávač funguje správně, zcela na principu: jaká odpověď, takový dotaz. Pokud se někteří neobtěžují s formulací svého propblému a definují ho jako "POMÓÓÓC", jak asi musí vypadat dotaz na vyhledávač, aby nalezl něco smysluplného.
Takže vydržme, už se to blíží.
xhladi07 (525)|7.6.2007 08:44
A jeste jedna vec. Pokud opravdu chces videt, kolik toho kdo napsal, tak staci kliknout na tlacitko profil.. :))
ipf (2136)|7.6.2007 09:20
Také je možné nechat si zobrazit všechny uživatele a seskládat podle počtu příspěvků. A narazíš i na vítěze TOP TEN ;) .
urys (402)|7.6.2007 09:53
[QUOTE="RDT"]
Také bych uvítal zobrazení posledních příspěvků na fóru např. někde na úvodní straně. Přijde mi to jako velice praktické a jsem na to tak nějak zvyklý :D . Když přijdu, hned vidím, kde se diskutuje (Autora, jméno topicu, datum a čas)...
[/QUOTE]

imho to tady je, i když né na první stránce ;)

no a abych dostál toho topicu ;) ... popravdě jsem chodím jen kvůli fóru, takže mě nové články nechybí, tím však nechci říct (respektive napsat :D), že když se objeví, tak si ho nepřečtu

no a už se těším na ty novinky, které nás čekají a držím palce :yes: