Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: CE4YOU umira

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Plne súhlasím s PatrikomL. Nepoznám žiadnu inú stránku / web alebo čokoľvek iné, kde je diskusné fórum s takou pridanou hodnotou ako na ce4you. Akurát treba vedieť zadať tú správnu otázku. Ja prvú vec, ktorú ráno po príchode do práce spravím, je checknutie nových diskusných príspevkov na ce4you a zistenie výsledkov NHL To mám namiesto rannej kávy. A až POTOM sa ide pracovať a zarábať :$:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Každý, kdo měl někdy možnost pracovat s phpBB nebo vBulletin, musí uznat, že to vyhledávání je bohužel dost slabé. Proto se nelze až tak divit, že nezkušení uživatelé nenalézají.

A hledat googlem se taky nedá, místo příspěvků týkajících se daného zařízení to najde akorát podpisy jedinců, co si tam v záchvatu mozkové slabosti dali seznam všech zařízení, kolem kterých prošli.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Co se tyce odpovedi, lenosti uzivatelu neco hledat a tak, tak se to tu uz resilo. Ale myslim, ze teziste ce4you je prave v diskuzi. Clanky a podobne veci jsou dulezitym, ale presto doplnkem. Jediny, co uznavam je poznamka o velikonocnim logu.. )

PS: Pavle: Opravdu 14 dni?? ) (Promin.. )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nechte ho chudáka, maká na tom dnem i nocí.. :yes:

RDT RDT je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Možná, že kdyby bylo na fóru zavedeno zobrazování počtů příspěvků jednotlivých uživatelů přímo pod jménem, byla by lepší motivace příspěvky psát. Sice vědomosti a zkušenosti nesouvisí s počtem příspěvků, ale přecejen je tím také něco vidět.
    Nechci dělat reklamu jinému fóru, ale znám fórum, kde se rozhodně nestane, že když někdo založí diskusi, tak nikdo nezareaguje déle než jeden den. Tím samozřejmě nemyslím špatně založené diskuse či zbytečné příspěvky porušující pravidla.
    Také bych uvítal zobrazení posledních příspěvků na fóru např. někde na úvodní straně. Přijde mi to jako velice praktické a jsem na to tak nějak zvyklý . Když přijdu, hned vidím, kde se diskutuje (Autora, jméno topicu, datum a čas)...

Jinak se mi Ce4you moc líbí. Jsem rád, že jsou zde lidé, kteří tomu opravdu rozumí. Ne jako na jiných jistých (i komerčních) webech, kde jsou chyby a nesmysly i v oficiálních článcích :sarcastic:. To se zde rozhodně nestane

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

S tímhle možno i nesouhlasit - už vidím nápory tupců co plácají ke každému threadu tunu kravin, jen aby měli dobré bodové score - proto se právě počty přispěvků také mj. rušili

Koncept CE4U je plně vyhovující. Odborné uživatele poznáš po přectení pár příspěvků.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Přesně tak, tohle tady bylo a některé jedince to nutilo k napsání sebevětší blbosti, hlavně aby byli co nejdříve v kategorii "Diamantový přispěvatel"... Ostatně stačí se podívat na některá fóra, kde tato hodnocení jsou (třeba Daewoo). Část nových uživatelů nemůže přenést přes srdce, že jsou "Nováčci", takže píšou naprosté nesmysly, jen aby se zvýšil počet příspěvků a pod jejich jménem se skvělo "Daewoo master"...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

1. pracuje se intenzivně na nové verzi. Bohužel, po dvou pokusech s externími programátory, kdy s každým ztratil téměř rok a výsledek nula, to vzal do vlastních rukou. Jenže je také jen člověk.
    2. vyhledávač funguje správně, zcela na principu: jaká odpověď, takový dotaz. Pokud se někteří neobtěžují s formulací svého propblému a definují ho jako "POMÓÓÓC", jak asi musí vypadat dotaz na vyhledávač, aby nalezl něco smysluplného.
    Takže vydržme, už se to blíží.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

A jeste jedna vec. Pokud opravdu chces videt, kolik toho kdo napsal, tak staci kliknout na tlacitko profil.. )

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Také je možné nechat si zobrazit všechny uživatele a seskládat podle počtu příspěvků. A narazíš i na vítěze TOP TEN .

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od RDT
    Také bych uvítal zobrazení posledních příspěvků na fóru např. někde na úvodní straně. Přijde mi to jako velice praktické a jsem na to tak nějak zvyklý . Když přijdu, hned vidím, kde se diskutuje (Autora, jméno topicu, datum a čas)...
    imho to tady je, i když né na první stránce

přímý link Příspěvky od poslední návštěvy

a tady je to v kontextu stránky (vpravo nahoře) http://www.ce4you.cz/forums/

no a abych dostál toho topicu ... popravdě jsem chodím jen kvůli fóru, takže mě nové články nechybí, tím však nechci říct (respektive napsat ), že když se objeví, tak si ho nepřečtu

no a už se těším na ty novinky, které nás čekají a držím palce :yes:

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Acer n10 - aneb děda umírá
    Od ing.dr v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-02-2007, 11:19
  2. CE4YOU
    Od Antonsiu v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-03-2006, 21:26