Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer N 35 synchronizace kontaktů

Patrac (33)|23.4.2007 14:03
Nevíte někdo kam se ukládají přez Activ sync kontakty z PDA do Outlůku??
Protože ve standaardní složce kam se ukládají osatatní data nejsou a v Outlůku je nemám. Přitom Actyv sync hlásí že kontaky jsou synchronizovány a přeneseny. Potřebuju si je vytisknout a používat i v Noťasu ale prostě už se s tím mořím třetí ten a bezúspěšně Prohledal jsem veškeré nastavení synchronizace ale tam jsem to nikde nenašel. Prohleda jhsem už snad všechny adresáře i v noťasu a taky nic. Helpp jak se jmenuje soubor s adresářem resp. s kontakty a kam se standardně ukládá??
Zdenek Malinsky (9781)|23.4.2007 14:25
Měl by to být soubor s koncovkou .ost
Patrac (33)|23.4.2007 14:33
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Měl by to být soubor s koncovkou .ost [/QUOTE]
No tak soubor s příponou .ost nebyl v PC nalezen.. :mad: sakra. No dík za info
Zdenek Malinsky (9781)|23.4.2007 14:41
Nějak jsem zcela nepochopil, zda synchronizace proběhla nebo ne. Zkus v PDA zadat fiktivní kontakt (třeba Franta Jouda :D ) s adresou nebo tel. číslem, pak to syncni s PC. Máš Joudu i v PC?
Patrac (33)|23.4.2007 14:45
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Nějak jsem zcela nepochopil, zda synchronizace proběhla nebo ne. Zkus v PDA zadat fiktivní kontakt (třeba Franta Jouda :D ) s adresou nebo tel. číslem, pak to syncni s PC. Máš Joudu i v PC? [/QUOTE]
Ne nemám tam žádný kontak z 20ti co mám v PDA.
Když v PDA přidám kontakt a nechám synchronizaci proběhnout vyhlásí to jednen rozdílný kontakt, pak po kontrole proběhne synchronizace. Vše synchronizováno O.K. a v "otlaku" žádný kontakt není..