Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 81

Téma: Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Toto je diskuse k článku "Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox)" nikoli řešení synchronizace. Prosím držte se tématu. Díky

Jinak pro upřesnění:
    1. TheBat! rozhodně není zdarma.
    2. Nechápu, proč nepoužít Outlook, který je k zařízení zdarma a místo toho si komplikovat život synchronizací s TheBat! (v lepším případě) nebo Thunderbirdem (v tom horším). Že by nějaký druh S/M? :?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

To, že je Outlook součástí dodávky jsem se dozvěděl až před chvílí. Synchronizace myslím, s tímto přístrojem souvisí už jeho zaměřením, ale respektuji Vaši připomínku.
    ... btw: Outlook sice součástí balení je, ale bez Wordu to nezkontroluje ani jeden překlep :-(.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Trošku jsem nepochopil tu narážku, že starší systémy Windows Mobile neuměli vyhledávat ve slovníku slova s českou diakritikou... To jde už na mém SDA (WM2003 for smartphone).

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Dneska jsem měl přístroj v roce v AHMobile (dobrá cena a skladem) a trochu mě zarazilo vůle horní a dolní části mezi horní a dolní částí, ale nic dramatického. Rád bych ale upozornil na jednu věc, která mi rozhodování řádně zkomplikovala. Instalace MS Outlook, která je součástí dodávky je pouze TRIAL verze na 60 dní. Takže pro mě (používám OpenOffice) je to celkem problém ... platit za Outlook se mi moc nechce.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Myslím, že by měl umět synchronizovat i s EPIM http://www.essentialpim.com/ a ten je v jedné verzi zdarma. A je skvělý.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Můžete poradit nějaký server pro software pro HTC S710 Smartphone?

Díky

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Rogner
    Myslím, že by měl umět synchronizovat i s EPIM http://www.essentialpim.com/ a ten je v jedné verzi zdarma. A je skvělý.
    No ale píšou:
    Note that PPCs/Smartphones with Windows Mobile 5.0 (WM2005) aren't supported, yet.
    Takže šestka asi ještě OK nebude. Nicméně pokud se nepletu, tak to není mailový klient, ale na synchro - zálohu kontaktů, úkolů a kalendáře plně dostačující.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Mám jan dotaz. Bude s tím fungovat GPS a TomTom nebu Smatmaps?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

no tak mel moznost mit v ruce Voxe i i600ku a musim rict, ze bohuzel oba bez pretaktovani jsou celkem pomale oba (prekvapive me e61ka prisla o dibet rychlejsi). nejhorsi je to pokud jede vic aplikaci. Jakmile se to trochu pretaktuje tak je to v pohode

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A jak se to přetaktuje?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od konec
    Dneska jsem měl přístroj v roce v AHMobile (dobrá cena a skladem) a trochu mě zarazilo vůle horní a dolní části mezi horní a dolní částí, ale nic dramatického. Rád bych ale upozornil na jednu věc, která mi rozhodování řádně zkomplikovala. Instalace MS Outlook, která je součástí dodávky je pouze TRIAL verze na 60 dní. Takže pro mě (používám OpenOffice) je to celkem problém ... platit za Outlook se mi moc nechce.
    Ano je to Trial na 60 dní,ale to jen proto,ze je to Outlook 2007.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Jarda Lukas
    Citace Původně odesláno od konec
    Ano je to Trial na 60 dní,ale to jen proto,ze je to Outlook 2007.
    Aha, toho jsem si nevšiml, ale radši bych Outlook 2003, ale ne trial :-).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

s tou diakritikou a vyhledavanim se jedna pokud se nepletu o vyhledavani v telefonnim seznamu a ne pri psani zprav, s jistotou to ale tvrdit nemuzu, dneska jsem mel Voxe na chvili v ruce a wm6 umeji jednu zajimavou vec, stejne vyhledavani jako v kontaktech(t9) lze uplatnit i ve zpravach, vcelku to urychli praci. stoprocentne to dokaze vyhledavat v odesilateli, ale zapomnel jsem vyzkouset jestli i v obsahu zpravy, nak to zkusim zjistit.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Neměl jsem nikdy smartphone - jak se vlastně rychle vytočí číslo? Normálně jako v mobilním telefonu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

presne tak, jen o radku niz zaroven probiha prohledavani telefonniho seznamu, coz se obcas hodi

Ad vyhledavani ve zpravach, vox dokaze vyhledavat pomoci "t9" i v tele zpravy, nejenom v odesilateli. Asi jsem se do Voxe zamiloval

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HTC Touch (HTC Elf)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 15:26
  2. Prvních 60 minut se Samsung SGH-i600
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 24-05-2007, 16:27
  3. Prvních 60 minut s TechFaithWireless smartphone
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-03-2006, 21:13
  4. Prvních 60 minut s i-mate SP5m