Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 81

Téma: Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox)

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

jj presne tak, staci mit vytvorenej blank dokument, kterej se otevre a muzes psat jak hrdlo raci. Nechapu, proc MS na moznost vytvoreni noveho dokumentu zapomnel, vzdyt je to docela zasadni vec.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

třeba to bude jako u Varia, že pokud nemáš šablony v dokumentech, tak při vytváření nového dokumentu zahlásí chybu (což asi ne, protože jak to tu čtu tak ani nemá možnost new u wordu apod.). Zdá se mi divné, že když dou doukumenty "mírně" editovat, že by nešli vytvořit.
    Co takhle udělat si soubor něco.doc a otevřít ho ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

me to az zas tak netankuje, anzto i na svem PPC sem za posledni 3 roky vytvoril tak 3 docy ale ta moznost se hodi ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

pointa, je ze modelovy managor na cestach si vetsinou docy jenom prohlizi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od big.mac
    Dobrý den,
    pro vysvětlení - Vox je vybaven konektoren HTC ExtUSB™, ExtUSB znamená Extended (rozšířené) USB, t.j. 11-pinový mini-USB a audio jack v jednom.
    Omlouvám se za nejasný popis na našem webu, bude ihned upraven na konektor HTC ExtUSB™ (11-pin mini-USB a audio jack v jednom).
    Nicméně existuje dostupná redukce, která umí HTC ExtUSB na jedné straně a 3,5 jack na druhé. Je i redukce s vestavěným mikrofonem a 3,5m jackem.
    Viz e-shop Sunnysoftu.
    Mario Petrus
    Sunnysoft s.r.o.
    Podle mě teda označení jack je pro takovou tu kulatou zdířku do které napíchnete sluchátka - podobně, jako třeba cinch, nebo USB.
    A označení
    Kód:
    11-pinový mini-USB a audio jack  v jednom
    je přinejmenším nepřesné. Spíše by se hodilo napsat
    Kód:
    11-pinový mini-USB a audio výstup v jednom
    .

Jinak - o redukci vím, ale prostě moje MDA je z největší čási využívané na muziku a redukce není přípustná. Po ne úplně dobrých zkušenostech z MDA Varia. A je asi fakt, že si MDA nekoupím do té doby, než v nich budou klasické 3.5 mm jacky, nebo se stane standardem nějaký jiný konektor.

Každopádně ale dík za reakci

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nevíte, jak je to u HTC S710 (Vox) s výdrží.

Mám Asus MypAl A620 a jestli by to mělo být něco podobného, tak to raději ne.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

OK, asi máte pravdu. Upravím popis v tom smyslu, že zaměním označení "jack" za "audio výstup"
    MP, Sunnysoft

RDT RDT je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

V článku je napsáno, že výdrž bude prakticky testována až v recenzi

Jinak to, že jde editovat dokument mě překvapilo. Pochopil jsem to tak, že to nejde vůbec :O . Jestli ale jde např. upravit pouze zmíněné buňky, tak to mi naprosto stačí, vytvářet nové nepotřebuji
    A dotykový display mi také nechybí, protože už vím, jak je někdy nepraktické v některých situacích vytáhnout stylus a třeba napsat mail. S tímhle to mám za chvilku

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od flashman
    ...a mě by zajímalo, jak je to s tím jackem. Jestli tam je 2.5 mm, nebo jako redukce řez ten jejich HTC konektor.
    Pokud by měl 3.5mm jack, tak už začínám šetřit ..
    Citace Původně odesláno od flashman
    Jinak - o redukci vím, ale prostě moje MDA je z největší čási využívané na muziku a redukce není přípustná. Po ne úplně dobrých zkušenostech z MDA Varia. A je asi fakt, že si MDA nekoupím do té doby, než v nich budou klasické 3.5 mm jacky, nebo se stane standardem nějaký jiný konektor.i
    Přesně tak. S Variem jsem měl též ohledně redukce špatné zkušenosti, a u Universala zůstanu, dokud nebude něco jiného s jackem 3.5 (nebo dokud mě okolnosti nedonutí...).
    Akorát bych upravil - já jsem neměl "ne úplně dobré", ale naprosto špatné zkušenosti s redukcí, a to docela drahou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

vyzera to celkom fajn... ale asi menit nebudem kedze mam TyTN a k tomu EuroTel SDA :-)

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Mám jen malé dotazy.
    Někde jsem se dočetl, že součástí balení je i MS Outlook. Je tomu tak?
    Nebo je možnost zálohy, editace kontaktů, kalendáře poznámek atd. jiným způsobem než v Outlooku a následné synchronizace?
    Díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od konec
    Mám jen malé dotazy.
    Někde jsem se dočetl, že součástí balení je i MS Outlook. Je tomu tak?
    Nebo je možnost zálohy, editace kontaktů, kalendáře poznámek atd. jiným způsobem než v Outlooku a následné synchronizace?
    Díky
    Jde to i prez MS Exchange server a nasledne to syncat s jinym klientem

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Aha, to nemáme :-(. Potřeboval bych VOXe synchronizovat s notebookem a VELICE nerad bych se zbavoval Thunderbirda. Je to vůbec řešitelné? Jde mi primárně o kontakty a email.
    ... celkem mě prudí, že třeba Nokia PC Suite neumožňuje editovat poznámky a kalendář přímo v telefonu, ale to je teď věc off topic.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

no nezbytne nutne to ve firme mit nemusite ... existuji i hostovane reseni - treba eoutlook.cz , ale sync do thunderbirda mi nikdy poradne nefungoval - bohuzel.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Aha, to děkuji za info. Nakonec jsem se dočetl, že se dá pořídit i plugin do TheBat!, což je taky free a dobrý emailový klient. Plugim je sice komerčí, ale 11 $ bych obětoval. Měl jsem plugin do Thunderbirda na synchro pro Nokie, ale zkušenosti stejné - určitě nešlo o korektní synchronizaci :-(.

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HTC Touch (HTC Elf)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 15:26
  2. Prvních 60 minut se Samsung SGH-i600
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 24-05-2007, 16:27
  3. Prvních 60 minut s TechFaithWireless smartphone
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-03-2006, 21:13
  4. Prvních 60 minut s i-mate SP5m