Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Blue Angel - tipy, triky a riesenie problemov ...

ob3l1x (86)|21.4.2007 20:11
Ludkovia takze tu piste ake mate problemy s BA a ak sa vam ich podarilo vyriesit tak aj ako.
Moj problem stylus :( nasiel som uz na internete navod ako opravit vypadavanie stylusu, lenze ked som rozobral BA zistil som, ze mam ten malicky cudlik odlomeny a tym padom neviem ako to opravit. Ak mate niekto nejaky napad sem s nim ;)

Moj druhy problem je to, ze sa mi stalo, ze raz sa mi nevedel nikto dovolat na mobil siet som mal a dokonca som aj ja telefonoval ludom a vpohode ale ked mi niekto chcel zavolat tak sa ozval obsadzovaci ton a dotycneho volajuceho to zrusilo. Ja som nemal ani naznak na telefone ze mi niekto volal pomohol az soft reset lenze rad by som aby sa to uz neopakovalo. Neviete cim to mohlo byt ?
Mam WM5 ROM od Xploda

Treti problem da sa nieco urobit s tym prisernym reprakom ? Ked som mal predtym n6630 tak to hralo tak ze sa to dalo pocuvat a teraz som pocul hrat n6233 a to je uplne cisty zvuk, lenze ked pustim nejaku mp3 na BA tak to je hrozne ta sa to nejak zlepsit alebo je to proste HW chyba ktoru nie je mozne odstranit ?
ob3l1x (86)|22.4.2007 12:47
stiahol som si tuto temu : https://www.ce4you.cz/themes/detail.asp?t=13337
dal som ju do My Documents a v Today som ju aktivoval ale v BA sa mi zobrazuje takto :



a malo by to vyzerat takto :



neviete niekto co s tym ?
Carabei (611)|22.4.2007 12:58
zkus zmenit v settings personal today se podivej v zalozce kde mas schemtaka "use custom wallpaper" nebo tak nejak, jinak me napada ze to muze myt na svedomi taky ten spb shell
ob3l1x (86)|22.4.2007 13:13
ten custom wall paper nemam zaskrtnuty ... :( skusil som aj odinstalovat SPB shell ani ani po odinstalovani sa nezmeni tema korektne :(
ked nastavim nejaky vlastny wallpaper tak to vyzera akoby bol wallpaper niecim prekryty vid :


a mal by vyzerat takto :
ob3l1x (86)|22.4.2007 17:11
takze skusil som aj Hard reset a nic temy co mam v mobile mi idu ale ziadne ine neviem rozbehat. pls poradte mi niekto
Bamban007 (71)|22.4.2007 17:39
já teda nevím jestli je to možné,ale jestli to náhodou není romkou!Zkus si tam hodit rom od Logouta. Používám ji asi měsíc a vše funguje jak má!!!Nezaznamenal jsem ani ty problémy,které jsi popsal na začátku,jako to s tím, že se ti někdo nedovolal.
ob3l1x (86)|22.4.2007 17:53
nechce sa mi to zase preflashovat len kvoli teme snad to nie je tym ze mam xplodovu ROM ale ta sa mi zatial pozdava najviac tak snad mi niekto poradi aj inu variantu ako preflashovanie.
ob3l1x (86)|23.4.2007 22:03
nikoho nic nenapada cim by to mohlo byt ?
djturtle (3)|28.4.2007 13:19
Jo, napadá! :o) Určitě máš romku od Baniczecha. Ta má trošku problémy s těmito témátky. Mám ji taky... V budoucnu bude určo nějaká další, která bude mít již toto opraveno.
ob3l1x (86)|28.4.2007 16:34
[QUOTE="djturtle"]Jo, napadá! :o) Určitě máš romku od Baniczecha. Ta má trošku problémy s těmito témátky. Mám ji taky... V budoucnu bude určo nějaká další, která bude mít již toto opraveno.[/QUOTE]
nie nemam romku od baniaczeka mam romku od Xploda.
ob3l1x (86)|11.5.2007 17:31
da sa niekde na slovensku, cesku objednat housing na BA ?
Carabei (611)|11.5.2007 18:44
hele k tomu pozadi a "zamlzeni", ja to vyresil Resco photo viewerem, u nej mas i moznost si zvolit jaka bude transparency neboli zamlzeni, navic umozni u vetsiho obrazku pouzit na pozadi treba jen jeho cast. jinak to pozadi co si mel screenshot tak to skutecne vypadalo jako ze to tam nastavil ten Shell, takze i v jeho nastaveni by melo byt mozne najit nastaveni pozadi, ale to spis jen odhaduju
ob3l1x (86)|12.5.2007 13:05
to pozadie som uz vyriesit nepomahalo nic ani ked som nacisto nahodil Xplode R4 a tak som nahodil Xplode R5 a uz to facha vpohode :)