Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 - otázky kolem wifi a skype

Zabza12 (87)|21.4.2007 18:34
Ahoj, mám M700 cca 2 týdny, tak dotazy jsou začátečnické.

1 - wifi.
S tím jsem se hodně vyvztekal. Jednou šlo, jindy ne. Připadal jsem si jako pako. Hlavně mě vytáčelo, že po zapnutí wifi karty jen na chvilku problikne "stožár" vysílače v liště nahoře a zase zmizí. Jindy zase spojení běželo jak víno. Prostě běs. Dnes jsem vypozoroval, že to závisí na tom, jestli je PDA na kabelu a připojené k ActiveSync nebo ne. Když je připojené, wifi neběží. Když je odpojené, wifi běží. Možná v to je nějaká logika, ale já jí v tom nevidím.

2 - Skype
Zagtím nevím čím to je, ale nedaří se mi přepnout reproduktor na sluchátko. Skype stále řve reprákem a lidé s kterými skajpuju si stěžují, že slyší nepříjemnou ozvěnu toho co říkají. Přepínač v nastavení Zvuky a upozornění nemá žádný vliv. Zkoušel jsem to voláním na testovací službu a pořád mi místo sluchátka řve reprodutor. Používám Skype 2.2.0.20.

3 - Skype a wifi
Když jsem si etena kupoval, jeden z důvodů byl pořídit si slušný Skype telefon. Jenže díky tomu, že se při připojení k počítači wifi odpojí je to celkem nepoužitelné.

Jak to chodí vám.
orso_ce4you (65)|23.4.2007 08:12
ad 1) Jakmile e-tena pripojis kabelem k pocitaci, pusti se ActiveSync a e-ten se pokusi pouzit k pripojeni na net linku pocitace. Vzhledem k tomu, ze ikona AS nahrazuje ikonu WF ve stavovem radku se domnivam, ze soubezny beh techto 2 funkci neni planovany.
ad 2) Problem je ve verzi 2.2. Je to znama chyba. Stahni si starsi 2.1.
ad 3) E-ten se dostane na Skype pres wi-fi nebo 3G. Pres wi-fi jedu denne a zadny problem. Mozna by slo e-tena degradovat na headset pro pocitac (pres BT) – ale nevim. Nepatral jsem po tom. Jsou i levnejsi zpusoby. :)