Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: M700 - otázky kolem wifi a skype

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ahoj, mám M700 cca 2 týdny, tak dotazy jsou začátečnické.

1 - wifi.
    S tím jsem se hodně vyvztekal. Jednou šlo, jindy ne. Připadal jsem si jako pako. Hlavně mě vytáčelo, že po zapnutí wifi karty jen na chvilku problikne "stožár" vysílače v liště nahoře a zase zmizí. Jindy zase spojení běželo jak víno. Prostě běs. Dnes jsem vypozoroval, že to závisí na tom, jestli je PDA na kabelu a připojené k ActiveSync nebo ne. Když je připojené, wifi neběží. Když je odpojené, wifi běží. Možná v to je nějaká logika, ale já jí v tom nevidím.

2 - Skype
    Zagtím nevím čím to je, ale nedaří se mi přepnout reproduktor na sluchátko. Skype stále řve reprákem a lidé s kterými skajpuju si stěžují, že slyší nepříjemnou ozvěnu toho co říkají. Přepínač v nastavení Zvuky a upozornění nemá žádný vliv. Zkoušel jsem to voláním na testovací službu a pořád mi místo sluchátka řve reprodutor. Používám Skype 2.2.0.20.

3 - Skype a wifi
    Když jsem si etena kupoval, jeden z důvodů byl pořídit si slušný Skype telefon. Jenže díky tomu, že se při připojení k počítači wifi odpojí je to celkem nepoužitelné.

Jak to chodí vám.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

ad 1) Jakmile e-tena pripojis kabelem k pocitaci, pusti se ActiveSync a e-ten se pokusi pouzit k pripojeni na net linku pocitace. Vzhledem k tomu, ze ikona AS nahrazuje ikonu WF ve stavovem radku se domnivam, ze soubezny beh techto 2 funkci neni planovany.
    ad 2) Problem je ve verzi 2.2. Je to znama chyba. Stahni si starsi 2.1.
    ad 3) E-ten se dostane na Skype pres wi-fi nebo 3G. Pres wi-fi jedu denne a zadny problem. Mozna by slo e-tena degradovat na headset pro pocitac (pres BT) – ale nevim. Nepatral jsem po tom. Jsou i levnejsi zpusoby.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Pár otázek kolem M700
    Od Honzad_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-04-2008, 18:40
  2. M700 + Skype 2.2?
    Od orso_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-11-2007, 21:08
  3. M700 a Skype
    Od Ferkov v sekci Zbývající zařízení E-TEN