Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Asus P535, a mensi problem s prepinanim pohladov iGO

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Dobry den, dufam ze Vam nebude prekazat, ze sem davam nieco co suvisi asi hlavne s iGO a nietak znackou ASUStek, ale zajtra cestujem na dlhu cestu a mam mensi problem.

Teda, minule som siel do Miskolca do ZOO, a az pokym som nebol v meste, mal som pekny pohlad na displeji, ktory mi ukazoval cestu ze sa vzdy otacal v smere mojej jazdy

ked som ale prisiel do Miskolca, tak sa stale sam prepol na LETECKY POHLAD !! cize som nevidel absolutne kadial mam ist, len som mal hlasovu navigaciu, a ak som prepol na klasicku, do 20sekund sa to zase preplo na ten letecky pohlad.

Tak mi skuste poradit, co mam a ako mam nastavit, aby som mal stale pohlad, vdaka ktoremu sa viem orientovat

Je to ten prvy pohlad, ktory sa da nastavit v iGO cez tie ikony na pravej strane, ten chcem mat, a ono sa to prepina na ten pohlad oznaceny Lietadlom, a taky pohlad mi je v meste nanic, kedze nevidim odbocky zblizka, a niekedy ak je vela pruhov a odbociek hlasova navigacia nestaci.

Dakujem velmi pekne za rady.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

[IMG]img167.imageshack.us/my.php?image=igoqr3.jpg[/IMG]

obrazok: http://img167.imageshack.us/my.php?image=igoqr3.jpg

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

V nastaveni Inteligentný zoom si vypni funkciu Rýchly náhľad.

Podobná témata

1. Asus P535 - problém s odesíláním sms
    Od Psychos_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2011, 11:49
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-03-2009, 11:16
  3. Asus P535 - problém - nabíjení
    Od rocky33_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-10-2008, 09:53
  4. Asus P535 - problém - zamrzá GSM