Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS MyPal A639 PDA

CJ.Hornster (5)|19.4.2007 21:21
Zdar lidi chci si koupit toto PDA a rád bych na něj slyšel vaše názory. Všechny, které vás napadnou. Budu ho kupovat zde http://www.alza.cz/kapesni-pocitac-pda-asus-mypal-a639n-d70261.htm a chci se zeptat jak dlouho vydrží na baterii zda se nezasekává a nebo jinak neblbne. Jak na něm jdou filmy v DivX a Xvid. Jestli se akčnější scén nesekaj a nebo tak a taky jak rychlí wi-fi to zvládne a jestli na tom půjdou stahovat přes prohlížeč soubory z internetu. Taky se chci zeptat jak na tom běžej hry a jestli funguje dobře jako MP3 player a jestli vydrří na MP3 aspon těch 20 hodin
Zippo_ce4you (14)|19.4.2007 23:10
Mam ho asi 4 mesice+WM5 EN, ale celkem jsem spokojenej. Zatim sem si stihl z netu postahovat mraky her a a aplikaci a vse mi chodi bez trablu (seznam ti klidne poslu) jen si musis zvyknou na ovladani omezenym poctem klaves - neni to holt PC s klavesnici a mysi!. Divx nejsou nijak trhane - prehrava Core-Tcmp 0.71 v CZ a umoznuje i preklapeni obrazu. Bezne ho v aute pouzivam jako mini prehravac avi, mpeg.. aj pri cestach (lze nastavit cacheovani) - zalezi fakt jen na prehravaci a kalite samplu. Jako MP3 neni zvuk az tak extra - takove ploche pres vestaveny repro,ale na sluchatka ujde. Wifi slape bezva,ale pocitej s tim, ze musis mit fakt dobrej signal AP, v mistnostech se moc nespojis - utlum "Farradayovi klece" v panelaku mi dela sve a spousta HotSpotu je dostupna vazne jen v tesne blizkosti. Pokud je signal ready, bezi to slusne (ma 802.11b/g) na nejake velke brouzdani to neni, notebook je v tomhle lepsi a ma vetsi display,ale na vyrizeni posty nebo aktualizace antiviru a postahovani nejakych souborku je to dostatecny.. GPS chodi bezva (mam TT6) a zalezi i na rychlosti pripojeni portu GPS - cim vyssi, tim rychlejsi odezva i aktualizace polohy. Sve dela i velikost pouzivane mapoveho souboru! Mistnosti GPS ale silne utlumuji a nepomuze ti ani ta vyklopna antena! V aute a terenu je to ale opravdu otazka radove do 30sec, nez ti nabehnou aktivni satelity. Vydrz baterie pri cestach s vyuzitim navigace je radove 10h...az... a nezapominej, ze hodne ovlivnuje spotrebu intenzita podsviceni displaye - obecne! Jinak doporucuju precist si nejake recenze na netu, najdes jich urcite plno! Co uzivatel, to holt nazor..:))
RiskoMT (13)|1.5.2007 17:20
Ludia.. niekde som tu videl ako sa ma nastavit Gps na Asuse ( myslim tie com porty ) a fungovalo mi to vyborne. Poslal som pda na reklamaciu a teraz ked sa vratil neviem nastavit tie com porty ani sa mi to tu nedari najst. neviete mi povedat ako to ma byt plsssssss ???
Zippo_ce4you (14)|2.5.2007 14:24
No, ja mam v menu Settings-GPS (zalozka dole Programs) nastaveny port GPS program port: COM8 v zalozce dole hardware mam COM5 a rychlost si zvol sam - cim rychlejsi, tim aktaulneji se budou data nacitat! V zalozce Acces mam zaskrtle policko "Manage GPS automatically". Pokud spustim TomTom 6, tak kliknu na satelity a konfigurace Vybrat GPS - jina MNEA a port COM5 rychlost stejnou jako v Settings! Vse chodi OK! :D