Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AvantGO a ce4you

Majky_ce4you (43)|12.4.2002 09:17
Zdrawim spravcov,

mam taku otazocku, nerozmyslali ste nahodou aj o verzii webu pre Avant Go ? Myslim tym nejaku okresanu verziu s cisto iba textami a minimalnou grafikou. Mohli by sa aj personalizovat clanky ktore by dany uzivatel odoberal atd. Je to kus prace ale uzitocnej :)

Welmi som spokojny s tymto webom a prajem mu wela zdaru !!!!
pernik_ce4you (24)|12.4.2002 09:30
Pokud by byl zajem a SW, asi by nebyl problem tento server spustit na akademicke siti CESNET 2.
Mohl bych to zkusit zaridit

PS - jen ten serverovy SW :-(
Majky_ce4you (43)|12.4.2002 09:37
Povodne som mal na mysli iba optimalizaciu stranky. Newdel som ze na to treba serverovu verziu avantgo. Ja puzivam avantgo klasickou synchronizaciou a synchronizujem si lubovolny web. Newyhodou je ze avantgo ma limit na 2MB co je dost velke obmedzenie, preto som myslel ze by bolo vhodne vypustit reklamy nadbytocne obrazky atd. Ale urcite by bolo zaujimave aj Vase riesenie ale to je uz na Vas :)

S pozdrawom
Pavel Koza (4761)|12.4.2002 09:40
Jako autor ce4you nejsem proti, problemy jsou dva. Ten prvni - AvantGo porad meni pravidla pro poskytovani obsahu, jednou za to chce platit, podruhe ne... Momentalne se sice neplati, ale nikdo nevi, jak to bude za mesic. Exisyuji sice alternativy, ale ty nejsou tak uzasne... Druhy problem je prozaictejsi - nemam na to momentalne cas. Neni to sice moc komplikovane, staci predelat design stranek, ale proste ted se venuji obsahu, abych dohnal to, co jsem zameskal. Nejaky kanal je urcite v planu, ale jeste to par tydnu potrva[;)]
DD_ (331)|12.4.2002 09:42
No podle me AvantGo zadny serverside SW nepotrebuje. Staci optimalizovat stranky pro PDA. Tudiz vyhodit reklamy a tak dale. AvantGo zvisil limit uzivatelu na kanal na 1000, coz by snad mohlo stacit i kdyz tezko rict.
Jinak v nejake diskuzi se tu Pavel zminoval o tom ze pracuje na nejake verzi optimalizovane pro PDA, tak by snad pak nemel byt takovy problem ji vystavit prostrednictvim AvantGo.
hybo (3107)|12.4.2002 09:43
avantgo vazne nic nepotrebuje, staci jen link na odlehcenou stranku, to je vse.
Majky_ce4you (43)|12.4.2002 09:48
Mno,

tak pani drzim Vam palce smelo do toho :) Dufam ze aj AvantGO bude svoje sluzby zlepsovat a vyvijat a mohlo by to byt v buducnosti este uzitocna vec ... Pekny weekend majte sa pekne ...