Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 74

Téma: Dell Axim X51v Custom Rom

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od marek73
    Ak viete po rusky, tak manik uz chysta verziu WM6 pre axim x51v, podla reportov je to rychlejsie nez ten jeho WM5 aku 3.5.2

viac info na:
    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=46596
    tu po anglicky..dnes mozno vyjde
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=319350
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

tak vysla finalni verze, vyzkouseno, beha to suprove rychle, jako zadna ROMka od DELLu, jeste se resi nejake problemy s WPA-PSK a certifikaty pro Exchange, ale jinak super. Doporucuji.

http://4pda.ru/forum/uploads/img-48127-A01_RTM_By_Football.rar

Postup:
    1. stahnout a rozbalit do rootu na SD kartu zformatovanou FAT32
    2. drzet wireless a power button a zmacknout reset (wifi + power porad drzet)
    3. nabehne SD loader, pustit tlacitka, potvrdit soubor s ROM a zacit flashovat
    4. doufat a modlit se

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od ko@l@
    tak vysla finalni verze, vyzkouseno, beha to suprove rychle, jako zadna ROMka od DELLu, jeste se resi nejake problemy s WPA-PSK a certifikaty pro Exchange, ale jinak super. Doporucuji.

http://4pda.ru/forum/uploads/img-48127-A01_RTM_By_Football.rar

Postup:
    1. stahnout a rozbalit do rootu na SD kartu zformatovanou FAT32
    2. drzet wireless a power button a zmacknout reset (wifi + power porad drzet)
    3. nabehne SD loader, pustit tlacitka, potvrdit soubor s ROM a zacit flashovat
    4. doufat a modlit se
    mam par mozna hodne priblblych dotazu ale nevyte jak je to s compatibylitou pro aplikace trebas tomtom atd... dale jak je to s temi certifikaty udajne to nektere neveme a pak nefunguje echange pripadne obcas vypadnou
    a pak pro me jeste dulezity dotaz uz to umi WPA2-PSK tedy AES cryptu ???

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

TomTom, iGO, SmartMaps, veci od Resco a SPB behaji v pohode bez sebemensich problemu, WPA jsem nakonec pomoci Odyssey Clienta rozbehal v pohode, exchange nemam moznost vyzkouset

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj.
    Zajímalo by mě jestli v tomhle novém wm6 firmware je nějaká naděje na rozchození lokalizace od sunnysoftu co je na wm5? Stačila by mě podpora českých znaků a česká klávesnice.
    Taky by mě zajímalo jestli pod tím funguje ozVGA a hardwarová akcelerace 3D her a videa (TCPMP).
    Na tom ruském fóru je už bohužel neaktivní odkaz na stažení oficialního obrazu A12 Rom od dellu a bez toho se mě do experimentování nechce pouštět. Nevíte prosím o nějakém odkazu který by fungoval prosím.
    Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tady. Jinak se to dá poměrně snadno najít zadáním kouzelných slovíček "Dell Axim X51v ROM download" do Google...
    BTW na českou klávesnici snad stačí Resco, netřeba tam cpát lokalizaci...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Diky.
    Google pouzivat umim ale potreboval bych verzi na SDcko kterou uz umi nacist primo bootloader. Na tom ruskem foru je popsan postup jak se ten obraz ma upravit, ale ja bych radeji neco co uz je vyzkouseno abych si neodpalil sveho axima vlastni blbosti . Na takovou verzi byl na tom ruskem foru odkaz ,ale ted uz je bohuzel neaktivni.
    Ahoj

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Jeste by me zajimalo jestli Vam pod tim chodi BT widcomm stack? Mikrosofti me nenajde ani klavesnici ani GPSku

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

BT Stack beha bez problemu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od duuri
    skus inu sd kartu..mne to robilo tiez problem...a musi byt FAT32
    Tak nevím, ale spustilo se to až poté, co je karta čistá jak nepoužitý hajzlpapír, pokud tam byl jeden jediný jiný soubor kromě toho upgrade, tak to nešlo... Tak to už asi 5 minut běží a já se tiše modlím .

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

ad docent:

... Prepac, mozno som blby alebo som len letmo preletel tuto sekciu. Ale ty mas nie X50v, ale X51v. A teda si to naistaloval do tej X51v? Ved to ma zatial fungovat len na 50?! Vdaka za odpoved.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak je to pravda :-). Po půldenním instalování aplikací musím konstatovat , že to opravdu šlape rychleji.
    Nahrání proběhlo bez problému a zatím všechny aplikace fungují jak jsem byl zvyklý a některé dokonce lépe.
    Funguje :
    MVrttruevga - v nastavení chybí ikona u položky encryption ale to se dá přežít
    SpbBackup
    Spbtime 2
    Spbpocketplus
    Clearvue suite
    TCMD
    TCPMP - možná se mě to jen zdá ,ale řekl bych že z CF to přehrává filmy rychleji
    x50mix
    Pocket Putty
    Cke
    PocketC#
    xnview
    wififofum
    haalireader
    pocketblender
    3D akcelerace funguje (zkousel jsem hry a povevr dema) jeden experimentální prohlížeč 3D dokonce pod tímto FW funguje a pod A12 mě nefungoval
    externí video výstup funguje také
    trochu podivně se chová wifi assistent ale připojeni na síť s WEPem je stabilní
    BT stack od MS je opravdu vylepšen (našel GPSku) takže widcom asi zatím instalovat nebudu.
    Ještě musím vyřešit tu českou klávesnici a nainstalovat Tomtom 6 a je hotovo.
    Zatím to vypadá ,že borci z Ruska odvedli velmi dobrou práci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od colombo
    ad docent:

... Prepac, mozno som blby alebo som len letmo preletel tuto sekciu. Ale ty mas nie X50v, ale X51v. A teda si to naistaloval do tej X51v? Ved to ma zatial fungovat len na 50?! Vdaka za odpoved.
    ne, nainstaloval si verzi pro x51v, pro kazdy typ je vlastni ROM, nejsou vzajemne kompatibilni ani x51 a x51v

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

no tak ja jeste chvili pockam nez si kluci vsecko ochmatate uz jen s installace ilauncheru a nastavovani zastupcu mam husi kuzi :P

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Instaloval jsem pro X51v...
    Co NEchodí, je iGO : .
    A pak synchronizace kontaktů z Lotus Notes, přitom maily a kalendář fungují, takže to je nějaké divné...
    A další, co mě přímo se... Mám nastavený název zařízení "Axik" a ten debilní MS ActiveSync 4.5 (se 4.2 to nefunguje) to neustále mění na "WM_Prijmeni"... Nepomáhá odebrání partnerství, restartování, nic : : : .

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dell Axim x51v
    Od MID_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 21:40
  2. Dell Axim X50v Custom Rom
    Od duuri_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-08-2007, 12:12
  3. Dell axim x51v - nakup
    Od Dexter_svk v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 02-08-2007, 13:59
  4. dell Axim x51v a microdrive
    Od Frantisek_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-05-2006, 11:22
  5. Dell Axim x51 vs. x51v
    Od Big_Mitch v sekci Dell
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-04-2006, 12:24