Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ETEN M600 a budík

kenpa (29)|18.4.2007 18:29
Ahoj opět.
Jsem tu s dalším dotazem, ačkoli věřím, že bych to případně někde našel, no již jsem prolezl za poslední 3 dny, co jsem pořídil ETENa (mimochodem, jak se správně čte ETEN?) tolik stránek a návodů, že mi z toho bolí kokos.
Tak bych se rád zeptal někoho, kdo mi třeba poradí rychle.

ETEN umí nastavit jakési profily, OK, nastavím si jak to má zvonit atp.
Jenže já byl zvyklý na starého Siemense (mobil), že mám profil, kde nezvoní, nepípá a jediné, co je slyšet a to hezky nahlas, je budík. Asi chápete, k čemu to mám ;)
A tak se ptám? Jak toto udělat? Takové ty připomínky, či co to to tam je... to je nanic, tam se bere hlasitost zvuků dle nastavení, čili pokud by mě to mělo budit, musel bych to mít nahlas a tím hrozí, že by mě (či někoho blízko mě...třeba v práci :D )vzbudila i jiná událost omylem nastavena na třeba třetí ráno.
Napadlo mě to řešit nějakým extra programem, ale je takový, který by měl vlastní nastavení hlasitosti?
Díky za radu

PS. Lidi, poraďte mi nějakou stránku, kde se dá, ale opravdu zadarmo, sosnout nějaké dobré zvuky použitelné jako zvonění a sms pípátka pro ETENa. Já jsem prolezl již snad celou zeměkouli a buď jsou to hovadiny nebo je to placené. Dík
Jirkac_ (269)|18.4.2007 20:50
Nejake zvuky a melodie najdes tady, samo free...
Zdenek Malinsky (9781)|18.4.2007 21:11
... nebo tady.