Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMS - synchronizace / archivace do Outlooku

malajizva (63)|1.3.2004 11:20
Jeste jednou se vracim k otazce,ktera se tu jiz probirala a za to se omlouvam. Byl zverejneny program, ktery to resi mimo ActiveSync. To znamená dalsi zalohovani a dalsi prace navic.
Dle meho nazoru je nejjednodusi (z pohledu uzivatele) je zaradit slozky SMS do ActiveSync. To znamena, ze v Outlooku by byla slozka SMS a podslozky Inbox, Outbox, del... atd. Je otázkou, jestli by to umoznilo odeslání napsaných SMS v PC. Ale to musi posoudit nekdo jiny. Nechce te to nekdo zrobit??? :D :?: Díky za re
Seff (73)|1.3.2004 11:41
Hledal jsem podobné řešení, ale bohužel to nejde. Můj inbox vypadá následovně:

ActiveSync
SMS
Volny
Seznam

To jsou "emailové" složky. Synchronizuje se pouze ActiveSync. Takže veškerá pošta pod službou Volny je pod Volny, vše pod službou SMS je pod SMS. Navíc není možné přesunovat/kopírovat jednotlivé zprávy mezi službami. Řešení neznám. Export z Pocket Outlooku také neznám.

:dead:

H.
malajizva (63)|1.3.2004 12:05
O to práve jde:)) inzerát:
Hledam programatora, ktery to je schopen upravit napsat, nebo ja nevim co...

Halo, programatori, co vy na to? :D :D
null (0)|1.3.2004 22:47
Jo to bych ocenil i ja zalohu sms v activ sync
malajizva (63)|3.3.2004 09:53
HAALOOO, programatori vsech zemi ozvete se? Co na to Ce4you??
birkoff_ce4you (128)|3.3.2004 10:59
Priklanim se k malejizve.

Ten programek by nemusel byt opravdu k zahozeni. Uz jsem parkrat pri hard resetu prisel o vsechny zpravy a to zamrzi. Opravdu by nebyl nikdo schopen neco takoveho udelat?

Predem diky vsem zucastnenym...
ipf (2136)|3.3.2004 12:47
Také jsem pro.
lout_ce4you (118)|4.3.2004 23:05
ja si myslim ze skoro vsichni pro co??
Seff (73)|8.3.2004 05:16
Zálohovat a obnovovat SMS umí Sprite Pocket Backup. Ale četl jsem FAQ, že současná a předešlá verze chybně obnoví SMS konfiguraci u MDA II a nebudete schopni přijmout žádnou SMS zprávu. Takže pozor! Ještě existuje jenda freewareová aplikace:

smartdev.51.net

A více je na diskuzi:

Diskuze

H.
Pavel Koza (4761)|8.3.2004 08:33
[QUOTE]SmartPhone Studio is now being redesigned (UI redesigned & function enhanced & new internationalization feature).And for some purpose, I will rewind the version to 1.0.The new Studio will not be free any more.It may come out in about April. [/QUOTE]

...radsi stahujte rychle:) Ale je mozne, ze ta free verze vyprsi v dubnu.
malajizva (63)|8.3.2004 08:37
a co programova uprava je, nebo neni mozna???
Diky za re :?:
Seff (73)|9.3.2004 08:49
Diskuze na ce4you...

ce4you forum

Ještě jeden záložní odkaz:

SmartPhone Studio

Hodně zdaru!

:)
malajizva (63)|10.3.2004 08:14
Znovu Vás programátoři všech zemí prosím :?
Jedna věc je používat program, který musím spustit a ručně archivovat, nebo když mám automat v Active Syncu. To je přece rozdíl ;)