Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunguje cast dotykoveho displaye

LadisWRX (26)|18.4.2007 10:15
Z niceho nic, nekecam, proste chtel jsem zadat pin do banky, tukam na cisla a nektere ne a ne napsat. Rikal jsem si ze je MIO asi tuhe. Dam reset. Zkousim napsat poznamku. Vse funguje az na 5 6 7. O pet minut pozdeji uz nejde ani G H. Ted uz nechce naskocit skoro nic co je v prostrednim asi 1cm pasu. Mimo ten pas vse funguje. Nejdrive to byla takova elipsa co nesla a ten uz to nejde od kraje ke kraji.
Uz to nekdo zazil?
Sidon_ce4you (142)|19.4.2007 09:27
Měl jsem ten samej problem - vyřešila to až reklamace, kdy mě bez problémů dali nový přístroj (řekli mě že se jim ten displej nevyplatí opravovat)
Zdenek Malinsky (9781)|19.4.2007 10:22
Udělej si zálohu, syncni s PC a pak zkus udělat hard reset. Pokud budou problémy i na prázdném zařízení, můžeš HR několikrát po sobě zopakovat, ale nejspíše tě reklamace nemine.

PS: I když se mi to v tomto popisovaném případě nezdá, nemohla by problémy způsobovat fólie?
vali_ce4you (47)|19.4.2007 23:10
Nebo vyndej baterku na 10hodin.;)
iron side (253)|20.4.2007 01:13
no a zkousel jsi na ten lcd kreslit v poznamkach,jestli ti to dela neprerusovanou caru,jestli ano,je to softem,jestli ne-reklamace.
LadisWRX (26)|23.4.2007 21:56
ano, kreslil jsem cary a proste to uplne vynechavalo, ani HR nepomohl ... odesilam na reklamaci :-(