Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Nefunguje cast dotykoveho displaye

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Z niceho nic, nekecam, proste chtel jsem zadat pin do banky, tukam na cisla a nektere ne a ne napsat. Rikal jsem si ze je MIO asi tuhe. Dam reset. Zkousim napsat poznamku. Vse funguje az na 5 6 7. O pet minut pozdeji uz nejde ani G H. Ted uz nechce naskocit skoro nic co je v prostrednim asi 1cm pasu. Mimo ten pas vse funguje. Nejdrive to byla takova elipsa co nesla a ten uz to nejde od kraje ke kraji.
    Uz to nekdo zazil?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Měl jsem ten samej problem - vyřešila to až reklamace, kdy mě bez problémů dali nový přístroj (řekli mě že se jim ten displej nevyplatí opravovat)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Udělej si zálohu, syncni s PC a pak zkus udělat hard reset. Pokud budou problémy i na prázdném zařízení, můžeš HR několikrát po sobě zopakovat, ale nejspíše tě reklamace nemine.

PS: I když se mi to v tomto popisovaném případě nezdá, nemohla by problémy způsobovat fólie?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Nebo vyndej baterku na 10hodin.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

no a zkousel jsi na ten lcd kreslit v poznamkach,jestli ti to dela neprerusovanou caru,jestli ano,je to softem,jestli ne-reklamace.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

ano, kreslil jsem cary a proste to uplne vynechavalo, ani HR nepomohl ... odesilam na reklamaci :-(

Podobná témata

1. HTC Touch a technologie dotykového displeje
    Od oburgr_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-07-2009, 22:21
  2. gwes.exe a zamrznutí dotykového displaye
    Od zury_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-04-2009, 11:26
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-01-2007, 17:14