Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vyviklany konektor CL

Pau_ce4you (22)|17.4.2007 15:46
Po cca 3 mesicich dobijeni via original CL TMO charger v aute se zacina objevovat nasledujici:
Po prejeti nejakeho lemu na dalnici nebo diry na silnici se mi prestane MDA Compact III dobijet. A zvlast pri spustene navigaci je to neprijemne poznani, kdyz i po nekolika hodinach jizdy zustanu s energii na dne. Zkousel jsem nasledne opatrne a jemne sroubockem a klestickama "ladit" konektor. Ale pomuze resp. nepomuze to jen na par hodin jizdy a pak to zase zacne zlobit.
Nejhorsi je, ze kdyz dam treba cihlu dobijet do kufru auta a nekdo vic bouchne s dvermi nebo do neho nasedne, tak se opet casto nabijeni prerusi.
Zkousel jsem "vaklat" s konektory od 230V resp. synchronizace s notebookem 14,4V, ale tam se preruseni dobijeni nedostavuje.

Nemate s tim nekdo zkusenosti?
Je to zpusobene spis jiz vyviklou zdirkou (po 3(sic!) mesicich ) na strane cihly?
Nebo nemuze to mit souvislost s napetim 12V a kratkym prerusenim dodavky proudu a sw?
Mam to reklamovat a je takovahle zavada uznavana, kdyz patrne mimo 12V zdroj nepujde navodit a overit?:evil:
Miloš Strouhal (3997)|17.4.2007 16:03
Co zkusit nabijet v aute chvilku jinou nabijeckou? Treba je problem na strane konektoru toho T-mobile CL adapteru, kdyz ze sitove nabijecky to normalne nabiji.
Pau_ce4you (22)|29.4.2007 07:44
Nakonec jsem koupil dalsi original CL nabijecku 12V a je to s ni jeste horsi. Ta na 230V a propojovaci kabel USB dat, ale funguji a „sedi" naprosto v pohode. Letmym pomerenim se mi zda, ze konektory original CL nabijecek (prvni i druhe) jsou nepatrne delsi. Zkusim je vyfotit v porovnani s konektory od 230V a prop. kabelu a pak nejakym programem (Visio?) overit rozdily.
Nenasel se mezitim uz nekdo dalsi se stejnymi zkusenostmi?