Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Pár set online televizí pro Windows Mobile 6 - wmTVs.com

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Ahoj všem,
    po roce provozu stránky Českých televizí pro PPC jsem připravil dalších pár set stránek pro sledování online TV z celého světa.
    Na WM6 se přehrávají TV přímo v IE a u WM5- se přehrávájí ve WMP. (chyba v IE WM5- neukončí objekt WMP při přepnutí stránky)

Budu rád, když se podělíte o své postřehy, zda to na vašem stroječku jede či zadrhává.

Odkaz na stránky je wmTVs.com - obrazovky PPC najdete zde a nastavení WMP tady.

Na wmTVs.com si můžete kliknout na připravené filtry rychlosti spojení GPRS, EDGE, UMTS-WiFi, HSPDA-WiFi
    a dále filrovat ještě tématicky (Business, Educational, Entertainment, Government, Children, Lifestyle, Movies, Music, News, Religious, Shopping, Sports, Unclassified)

<center></center>
    <center>
    </center>
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Výborně. Do této chvíle jsem používal na některé světové TV a rádia http://home.versatel.nl/c.pootjes05/tvs.htm anebo odkaz z gb-soft.
    Mám v zařízení WM5 a normálně mi to přehrává i přímo v IE. To jen na okraj. Z toho nového odkazu většina funguje, něco jen zvuk u některých mi to napsalo, že odkaz byl smazán. Zkouším v pokrytí s HSDPA.
    Nenašel jsem však kde přepnout, aby to přehrávalo ve WMP. U linku na gb-soft (české televize) mi to přehrává také v IE, pokud zaškrtnu druhé políčko (ActiveX/Ext.Player) tak se mi při ťapnutí na název televize spustí přehrávání ve WMP. Bohužel u toho nového odkazu jsem to nenašel ops: (jak spustit přehrávání ve WMP) . Dík za nakopnutí. Je to super.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Pokud se prohlížeč ohlásí jako MSIE 4.01, Firefox nebo Opera tak to přehrává MP (odkaz na asx) jinak to jede v IE.

Možná tam ten přepínač časem dám (jako na gb-soft.cz/ct.htm).
    Snažím se to udělat tak, aby to pokud možno fungovalo ve všech prohlížečích, ale je to fuška.

Tedy origoš ve WM5 se prohlížeč hlásí jako MSIE 4.01 a WM6 jako MSIE 5-6.xx
    PS: Dá se to měnit v registrech

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

No ted jsem na to koukal a mám to takhle, ale co je co to mi moc neříká (snad jsem opsal to správné):
    HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Int ernet Settings\5.0\User Agent\Default = "Mozilla/4.0"
    HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Int ernet Settings\5.0\User Agent\Version = "MSIE 6.0"
    HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Int ernet Settings\5.0\User Agent\Platform = "Windows CE"
    Ten přepínač by snad ničemu neměl vadit tak proč ho tam nedat?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

MSIE 6.0 změň na MSIE 4.01

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Doplněno:

Přidán přepínač - přehrání média v Internet Exploreru / External playeru.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

super žádné nastavování v registrech a fachá to automaticky přes WMP

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Děkuji za ten přepínač, vyzkouším jak budu mít možnost. Je to nejlepší řešení. Dík.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Tak to tedy funguje všem?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Vyzkoušeno. Přepínač funguje. Tam i zpět. Dík.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Jen bych se chtěl zeptat, jak je to s tím live vysíláním. Předpokládám, že třeba sportovní přenos mi asi nepůjde? Podobná otázka. Šly by streamovat i zápasy Gambrinus ligy, které běží live na internetu každou neděli?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Všechno jde, jen to musí být legální a je třeba, aby to bylo pravidelné bez výpadků.
    Pokud to tak je, tak zašli ten link na stream a může se to přidat na http://gb-soft/ct.htm.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Pokud někdo najde TV live online, která ještě není v seznamu, tak ji lze přidat pomocí formuláře, který se dá vyvolat na konci stránek http://wmtvs.com linkem „Add or remove channel“

Po překontrolování funkčnosti a legálnosti - bude odkaz na TV přidán.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

fotbal běží na http://fotbalzive.ct24.cz, ale vždy jen v neděli v osm. Chtěl bych se ještě zeptat, jak funguje ČT 1 a ČT 2 živě. To se mi ještě rozchodit nepovedlo, případně to nechápu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nevím zda to zde uvedu správně, už jsem se o tomjednou zmiňoval.
    Když na GBsoftím rozcestníku pro české TV s archivem zvolím UVOLNĚTE SE PROSIM, tak se přehraje něco jiného (většinou to co bylo před tím). Dělá to jen na PDA v PC to je v pohodě.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Windows Mobile 6 Standard vs. Windows Mobile 6 profesional
    Od fablok_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-02-2008, 14:50
  2. Zadny ICQ klient nezobrazuje online kontakty online ... Ma nekdo reseni ?
    Od Lord_Lobo_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-01-2008, 08:03
  3. Adapter na televizi
    Od Big_Mitch v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-08-2005, 07:57