Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pár set online televizí pro Windows Mobile 6 - wmTVs.com

Jiří Graz (180)|17.4.2007 14:53
Ahoj všem,
po roce provozu stránky Českých televizí pro PPC jsem připravil dalších pár set stránek pro sledování online TV z celého světa.
Na WM6 se přehrávají TV přímo v IE a u WM5- se přehrávájí ve WMP. (chyba v IE WM5- neukončí objekt WMP při přepnutí stránky)

Budu rád, když se podělíte o své postřehy, zda to na vašem stroječku jede či zadrhává.

Odkaz na stránky je wmTVs.com - obrazovky PPC najdete zde a nastavení WMP tady.

Na wmTVs.com si můžete kliknout na připravené filtry rychlosti spojení GPRS, EDGE, UMTS-WiFi, HSPDA-WiFi
a dále filrovat ještě tématicky (Business, Educational, Entertainment, Government, Children, Lifestyle, Movies, Music, News, Religious, Shopping, Sports, Unclassified)



bjirka (380)|17.4.2007 20:25
Výborně. Do této chvíle jsem používal na některé světové TV a rádia http://home.versatel.nl/c.pootjes05/tvs.htm anebo odkaz z gb-soft.
Mám v zařízení WM5 a normálně mi to přehrává i přímo v IE. To jen na okraj. Z toho nového odkazu většina funguje, něco jen zvuk u některých mi to napsalo, že odkaz byl smazán. Zkouším v pokrytí s HSDPA.
Nenašel jsem však kde přepnout, aby to přehrávalo ve WMP. U linku na gb-soft (české televize) mi to přehrává také v IE, pokud zaškrtnu druhé políčko (ActiveX/Ext.Player) tak se mi při ťapnutí na název televize spustí přehrávání ve WMP. Bohužel u toho nového odkazu jsem to nenašel :oops: (jak spustit přehrávání ve WMP) . Dík za nakopnutí. Je to super.
Jiří Graz (180)|17.4.2007 20:56
Pokud se prohlížeč ohlásí jako MSIE 4.01, Firefox nebo Opera tak to přehrává MP (odkaz na asx) jinak to jede v IE.

Možná tam ten přepínač časem dám (jako na gb-soft.cz/ct.htm).
Snažím se to udělat tak, aby to pokud možno fungovalo ve všech prohlížečích, ale je to fuška.

Tedy origoš ve WM5 se prohlížeč hlásí jako MSIE 4.01 a WM6 jako MSIE 5-6.xx
PS: Dá se to měnit v registrech
bjirka (380)|17.4.2007 21:48
No ted jsem na to koukal a mám to takhle, ale co je co to mi moc neříká :D (snad jsem opsal to správné):
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent\Default = "Mozilla/4.0"
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent\Version = "MSIE 6.0"
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent\Platform = "Windows CE"
Ten přepínač by snad ničemu neměl vadit tak proč ho tam nedat?
Jiří Graz (180)|17.4.2007 21:49
MSIE 6.0 změň na MSIE 4.01
Jiří Graz (180)|20.4.2007 00:34
Doplněno:

Přidán přepínač - přehrání média v Internet Exploreru / External playeru.

99rk_ce4you (164)|20.4.2007 07:28
super žádné nastavování v registrech a fachá to automaticky přes WMP
bjirka (380)|20.4.2007 08:47
Děkuji za ten přepínač, vyzkouším jak budu mít možnost. Je to nejlepší řešení. Dík.
Jiří Graz (180)|27.4.2007 21:35
Tak to tedy funguje všem?
bjirka (380)|28.4.2007 11:17
Vyzkoušeno. Přepínač funguje. Tam i zpět. Dík.
zdenpok (207)|28.4.2007 13:07
Jen bych se chtěl zeptat, jak je to s tím live vysíláním. Předpokládám, že třeba sportovní přenos mi asi nepůjde? Podobná otázka. Šly by streamovat i zápasy Gambrinus ligy, které běží live na internetu každou neděli?
Jiří Graz (180)|28.4.2007 17:48
Všechno jde, jen to musí být legální a je třeba, aby to bylo pravidelné bez výpadků.
Pokud to tak je, tak zašli ten link na stream a může se to přidat na http://gb-soft/ct.htm.
Jiří Graz (180)|28.4.2007 19:25
Pokud někdo najde TV live online, která ještě není v seznamu, tak ji lze přidat pomocí formuláře, který se dá vyvolat na konci stránek http://wmtvs.com linkem „Add or remove channel“

Po překontrolování funkčnosti a legálnosti - bude odkaz na TV přidán. ;)
zdenpok (207)|28.4.2007 21:28
fotbal běží na http://fotbalzive.ct24.cz, ale vždy jen v neděli v osm. Chtěl bych se ještě zeptat, jak funguje ČT 1 a ČT 2 živě. To se mi ještě rozchodit nepovedlo, případně to nechápu.
Kocir (836)|28.4.2007 21:47
Nevím zda to zde uvedu správně, už jsem se o tomjednou zmiňoval.
Když na GBsoftím rozcestníku pro české TV s archivem zvolím UVOLNĚTE SE PROSIM, tak se přehraje něco jiného (většinou to co bylo před tím). Dělá to jen na PDA v PC to je v pohodě.
Jiří Graz (180)|28.4.2007 23:03
[QUOTE="zdenpok"]Chtěl bych se ještě zeptat, jak funguje ČT 1 a ČT 2 živě. To se mi ještě rozchodit nepovedlo, případně to nechápu.[/QUOTE]

V java scriptu je zadán čas kdy vysílá stream živě a pokud čas nastane tak se stánka snaží stream spustit. (momentálně funguje na PC ne PPC)
Jiří Graz (180)|28.4.2007 23:17
[QUOTE="Kocir"]Nevím zda to zde uvedu správně, už jsem se o tomjednou zmiňoval.
Když na GBsoftím rozcestníku pro české TV s archivem zvolím UVOLNĚTE SE PROSIM, tak se přehraje něco jiného (většinou to co bylo před tím). Dělá to jen na PDA v PC to je v pohodě.[/QUOTE]

Na tento dotaz jsem již x krát odpověděl, tedy znovu:

Je to bohužel problém (nebo vlastnost) WM, špatně dekóduje časová razítka v ASX (v jednom streamu je někdy vícero pořadů a v ASX je informace od jakého času pořad začiná a končí).
Prostě někdy je třeba se přesunout v čase - posuvníkem v WMP.

PS:Možná by stačilo sledovat odpovědi na své přispěvky :? už jsem ti na to samé jednou odpovídal.
Kocir (836)|29.4.2007 07:36
Odpovedi sleduji, ale tato zminena me nejak utekla:oops:
Posuvnik jsem zkousel i tak, ale problem je v tom, ze ho vlastne posunu skoro uplne vpravo a vysilani zachvili skonci, nebot posuvnik dosahl svou mez.
zdenpok (207)|29.4.2007 12:11
Já jsem tedy Krause taky ještě nerozchodil, i když tu odpověď jsem zaregistroval. Ono se mi to , pokud stream posunu v čase trošku dýl načítá. Jednou tam naběhne 13. komnata, jednou mi spadne připojení, takže na to nemám trpělivost. Nějaký řešení s tou Gambrinus ligou? Já teda myslím, že to nepůjde, tak mi to jen někdo prosím potvrdťe!
Jiří Graz (180)|3.10.2007 17:35
Stránky wmtvs.com trošku poštelovány pro funkčnost v nové mobilní opeře 8.65 build 2731 :cool:
d.rossi (60)|19.10.2007 19:08
ahoj vsem,
pred tydnem jsem si koupil HTC TyTn II a njak se mi nedari rozchodit Streamovana vide prez protokol rtsp:// teda respektive nejsem schopny natrefit na neco co funguje, nebo nevim v cem je chybka. Poradite nekdo, prosim ? dekuju moc
Sansom_ce4you (22)|20.10.2007 21:33
At delam co delam, nefunguje to.
Mam O2 XDA Orbit, oficialni anglicka WM6. Kdyz se pokusim najet na nejakou tv, tak jedine co se stane ze se mi obevi vpravo dole bily obdelnik. Jedine, co se mi povedlo bylo spustit CT1 z toho puvodniho dkazu, ale bez zvuku...:(
Nevim, kde je chyba...
JabbaBes (43)|9.11.2007 01:13
Pripojuji se - take mi to nefunguje. HTC Artemis s WM6. Ovsem na rozdil od kolegy s Orbitem nevidim ani ten bily ctverec. Nevidim nikde vubec nic (krome samotnych stranek), a v CT Archivu mam jen prazdne popupy ;(

Nevite nekdo co s tim? Jedine co chci je se kazdy den v posteli podivat na zpravy z archivu ct24 a jednou tejdne na Moravce... A zrovna ten archiv mi nefacha ;(
Jiří Graz (180)|9.11.2007 01:29
ted jsem to znovu testl na universalu - ovm jedou normalne a comboboxy jsou plne :O
JabbaBes (43)|12.11.2007 01:31
No me to hrozne mrzi, ale furt nic ;(
Nemuze to bejt tim ze to zkousim z WM6? Nahore mam napis "Init - for Windows Mobile 5 & 2003se" a dole pot setup checkboxama zase "JavaScript Init moment" ....

Nejdriv jsem premejslel jestil bych neco pro beh nepotreboval, ale protoze se jedna zatim jen o html page a ne o samotny streamovani, tak imho nepotrebuju nic nez IE. Taky me napadlo, ze jestil se to generuje JS, tak bych mel treba pockat nez se ten form naplni... ale to je imho blbost, a stejne ani cekani nepomaha...

trosku me zarazi ten "wm5 & 2003se" napis a potom to "cekani" na JS init... nemuze to bejt tim?

Jak se vam ta stranka natahne? Najednou (uz vyplnena ze serveru), nebo se to potom dovyplnuje u klienta (coz imho ne)?

;(( Strasne rad bych se dival na archiv CT z postele .. prosim pomoc ;)
vlhana (39)|23.11.2008 16:46
Ahojky, možná se to sem moc nehodí, ale kde jinde se zeptat. Tak jsem si nastavil TV z těchto stránek a funguje super, jenže když chci dětem pustit Rádio Pohádka, tak WMP nahlásí chybu odkazu. Jak své HTC TC donutím na toto rádio. PS: neužívám jiné aplikace než těch co jsou v zařízení při zakoupení.Díky moc.
pmspace_ce4you (13)|9.12.2008 20:25
Zdravim a dekuji autorovi (Jiřímu Grazovi) za velmi dobrou práci ve prospěch komunity vyuzivajici mozností soucasnych komunikatoru. Rad bych se podelil o sve dojmy ze streamu TV na mem novem HTC Touch HD. Po napsani adresy v IE se vše rozbehne jak ma ale pak zjistuji ze ct24 bezi plynule pouze ve verzi edge (nekoukatelne). Verze UMTS jde ale s vyraznym "plynulym" sekanim obrazu ( zvuk ok ), verze FULL je jestě o 100% horsi. Zajimalo by me jak to beha vám? Podotykám ze jedu pres WIFI. Ostatni TV pokud jdou, tak nějak v ramci moznosti. Jak se zde uz nekolikrat psalo, i ja jsem narazil na problemy s vyberem konkretniho poradu tedy CT archivem napr. auto-moto-revue konkretní vysilani 6.12. tam vlastne není ( pouze to co bylo pred ). Bohuzel mi to nefunguje ani na PC v IE ani ve Firefoxu takze to nemohu zkontrolovat. V HTC jsem narazil jeste na jeden problem a to v opere: CT24 se spusti, bezi, stopnu a uz znovu nerozbehnu. Musím restartovat operu potazmo WMP pak je to ok. Neni to nic vazneho v IE to beha pomerne slusne, tak je mi to sumak. Zajimalo by me jestli se neda nejak streamovat CT4, NOVA, PRIMA atd. Zkuste to nejak vysvetlit. Díky Btw. v HDčku mám program Streaming Media, ale vubec netusim jak jej pouzit. Myslim ze to tu uz nekdo zminil, ale zadna reakce. Ví nekdo jak to funguje? rtsp:// ...a co dál?
jirkakak (1)|18.2.2009 13:49
Ahojte, mám Mda vario, WM5. Když najedu na stránky wmtvs.com tak vše proběhne v pořádku. Po výběru kanálu se mi automaticky spustí WMP, ale oběví se barevné pruhy a napíše to anglicky že to nejde. Můžete mi nějak pomoci?