Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reinstalace Windows Mobile

johník_oldd (5)|17.4.2007 14:11
Zdravím, chci moc poprosit, jak přeinstalovat kompletně Pocket PC? Odkud se dá stáhnout nebo koupit Windows Mobile a jak postupovat při reinstalaci krok za krokem. Hard Reset mi nepomohl. Prosím poraďte!!!!! Za případnou odpověď předem móóóóóóóóóóóóc DĚKUJI. PS: mám Asus My Pal A 632, WM5, a na PC XP Home, Active Sync 4.2, připojuji přes USB.
Zdenek Malinsky (9781)|17.4.2007 14:16
Nepíšeš, proč chceš dělat "reinstal". Pokud něco nefunguje, jak má, tak zařízení reklamuj.
Re-instal na PDA funguje jinak než na PC - podívej se, zda výrobce tvého PDA vydal pro tvůj model nějaký ROM upgrade nebo update. Nic jiného tam nainstalovat nemůžeš.
johník_oldd (5)|17.4.2007 14:54
Děkuju za rychlou odpověď:) . Chtěl jsem hlavně odstranit zbytky přebytečných časově omezených programů apod., jelikož jsem se domníval, že se jedná o něco podobného jako u PC, tak mě napadla tato možnost. Ale myslím tedy, že si, pro jistotu, dám tu práci a vyčistím ručně. :)
urys (402)|17.4.2007 14:57
Pokud si provedl HARD RESET, tak si zařízení dostal do továrního nastavení - tj. bez všech tebou doinstalovaných programů, ať už časově omezených či nikoliv - pokud to přirovnám k PC, tak je to jako formát disku a čistá instalace Windows. Pokud tedy HARD RESETEM nemyslíš vypnutí zařízení, případně vyndání baterky.
vpe (148)|17.4.2007 15:01
MOZNA SI SPLETL SOFT A HARD RESET?
johník_oldd (5)|17.4.2007 15:02
To rozhodně ne. Po prokousání se návodem jsem zjistil, že HARD RESET se má provést současným stisknutím tlačítka RESET a tlačítka pro vypnutí PPC. To jsem udělal, ale zůstalo tam vše, jen datum byl něco 2005. Možná, že jsem to tedy špatně provedl - (pochopil?)
urys (402)|17.4.2007 15:05
diskuze o Asus My Pal ....

asi 8. příspěvek říká o hard resetu

[QUOTE]HW reset se udela tak, ze se soucasne stiskne na prostrednim ovladaci smer doleva, na pravem ovladaci prave tlacitko (to s tim koleckem) a reset. Pak je nutne stisknout na prostrednim ovladaci smer nahoru. V manualu to neni, ja to nasel asi po hodine na Google na nejake italske strance... Maze vse krome toho, co je ve slozce FlashDisk (alespon me tam soubor pri testu zustal).[/QUOTE]



PS: a toto zařízení ani nemám, jen jsem použil VYHLEDÁVÁNÍ a využil svého dobrého rozpoložení ;)
johník_oldd (5)|17.4.2007 15:11
Tak to jsem špatně hledal. Četl jsem tu o hard resetu, ale zřejmě jsem se nedostal až k těmhle diskuzím. U některé jsem viděl, že to bývá popsáno v manuálu, tak jsem se jím naivně řídil. Jakmile dorazím domů, zkusím to.
johník_oldd (5)|17.4.2007 15:17
Tak to seš hodný. Jsem rád, že jsi v dobrém rozpoložení. Na svých schopnostech, co se vyhledávání týče, se pokusím zapracovat:)) :)) :)) .