Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Struktura adresářů WM aneb kde co je...

kenpa (29)|17.4.2007 11:21
Ahoj lidi.
Jsem čerstvý vlastník svého prvního WM5 zařízení a protože s tím nemám vůbec zkušenosti (jdu čistě intuitivně, manuál typu, když chcete volat, přiložte zařízení k uchu, mám již za sebou), tak hledám info. Je toho ale hodně, nicméně neobjevil jsem mnoho věcí, které by mě zajímaly (možná je to způsobeno jen mojí neznalostí.
Takže, je někde popsána struktura adresářů WM5? Proč se ptám? Prostě vlezl jsem do průzkumníka a tam je moře adresářů, některé chápu čistě logicky, u některých mi není jasná jejich existence, když třeba netuším, odkud zařízení bere zvuky nabízející jako zvonění, pípání smsek atp. Nebo nahraju zvukový záznam...kam a proč se uloží? Kam se uloží poznámka? A co fotky, videa?
Rád bych nějaký celkový souhrn. Děkuji moc.
Patrik
osch (1330)|17.4.2007 11:46
Ahj. Zvuky jsou uloženy ve složce Windows. Vyzváněcí tóny ve Windows/Ring tones. Vše ostatní na co se ptáš, se ukládá do My documents, a to buď přímo, nebo do vlastních složek. Vše toto lze přenastavit na kartu, ale zvuky a vyzvánění bych nechal tam kde jsou.
Problém je, že struktura adresářů se mění s tím jak (a kam) instaluješ software. Ale základní My documents, Storage card (MMC card), Program Files a Windows budou v kořenu stále.
KADEL-VW (1)|25.11.2007 22:06
ahoj hledal jsem a nenašel otazka zni jak smazat jakykoli soubor z adresaře windows mam O2 xda orbit:-) wm5 chtel bych smazat zvukove soubory a nahradit je tak aby tam nektere nebyli zbytečne diky