Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS externě

jval (453)|16.4.2007 17:15
Zdravím, nevíte někdo jestli je možné využívání integrovanou GPS v X500 i externě třeba pro notebook? Mám i externí i-tec 339, ale pokud by se místo ní k notebooku dala využít x500, tak bych i-tec prodal.
bousa_ce4you (14)|16.4.2007 23:22
To by mě taky zajímalo, jestli to nějak jde....
jano12345 (34)|29.9.2007 18:21
neskusal som ale tento sw by to mal vediet http://users.skynet.be/hofinger/GPS2Blue.html
bajk_ce4you (15)|5.2.2008 21:23
skusal uz niekto tento program konkretne na Eten M700? ja som sa ho snazil rozbehat, ale nejako sa mi to s tymi COM portami nedarilo. neviete mi niekto poskytnut navod, ako spravit tie COM porty (ake na PDA, ake na PC, ...)? pripadne iny navod, rady, podobne. dakujem
Vlada165 (676)|6.2.2008 08:27
Zkousel jsem jen z Yakuma DeltaX pres GpsGate pomoci "ActiveSync portu" to vytahnout do PC a slape na tom v pohode velky PC OziExplorer, i novy iGO8 pro PC.

Skoda, ze nevlastnim notebook :-(. Ve Felicii by se sice na celni sklo "moc nehodil" ;-), ale nechat se navigovat Yakumem DeltaX a na sedacce mit krasne velke (navic i plasticke a turisticke podrobne) mapy v PC Ozim by se mi tedy libilo opravdu moc ;-) ...
bajk_ce4you (15)|6.2.2008 08:36
a nejaky navodik ako nastavit porty by sa nenasiel?
Vlada165 (676)|6.2.2008 10:39
Zkratka v PDA GpsGate vytvorit port "ActiveSync" jako vystupni, v PC GpsGate jako vstupni (je tam na to i "Wizard"), a jako vystupni v PC vytvorit ten port, na ktery budes pripojovat GPS aplikace.
Myslim, ze je to celkem jednoduche a intuitivni, ze na to urcite prijdes sam ...
(bohuzel to tu ted nemam a z hlavy tedy lepsi navod nevytvorim :-(...)

Jen pozor, asi to nechodi se starym ActiveSync, az jsem pouzil ActiveSync tusim 4.5 (pod WM2003SE), tak to tusim zacalo fungovat a musis mit i GpsGate, ktery uz umi vytvorit ty ActiveSync porty, takze zalezi asi i na verzich ...