Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535

equilibrium (3)|16.4.2007 06:38
Zdravim,

mam zarizeni Asus P535 a mam nekolik problemu:
1- v zakladu je nainstalovana pouze klavesnice a ja bych rad pouzival Block Recognizer, ktery tam zrejme neni nainstalovany je nejaka moznost jak to tam dostat
2 - pri prijmu sms se zprava v plnem zneni zobrazi na display - ne vzdy je toto zadouci, da se to nejak zakazat, aby se pouze zobrazila informace o dosle zprave
3 - pri stazeni MMSky zustava zarizeni spojene pres GPRS a samo se neodpoji

Diky

Mr. Equilibrium
aeon101 (213)|16.4.2007 07:48
Ad prvni bod:

Uz se to tu resilo, podivej se do sekce "Pro majitele P535"

Ad druhy bod:

Musi s do Nastaveni/ Zvuky a upozorneni/ Upozorneni- vybrat Nova sprava SMS a zakazat policko "Zobrazit zpravu na displeji"

Ad treti bod:

Jestli mas nastavene pripojeni pres GPRS a zvolene "jen v pripade potreby", mel by se odpojit automaticky hned po stazeni MMS.

Dan
t.prochazka (125)|16.4.2007 16:38
[QUOTE="aeon101"]Jestli mas nastavene pripojeni pres GPRS a zvolene "jen v pripade potreby", mel by se odpojit automaticky hned po stazeni MMS.
[/QUOTE]

Kde se to nastavuje, já to v nastavení MMS zpráv nemůžu najít, ani v nastavení MMS připojení k sítí (to jsem vůbec hledal děsně dlouho).

Já mám třeba ten problém, že když jsem na Wifi, tak mobil zkouší MMS stahovat přes Wifi, což jaksi nefunguje. Trvalo mi několik minut, než jsem wifi zkusil vypnout a pak teprve šlo MMS, musí to někdě jít napevno nastavit na MMS, ne?

Taky je docela blbý ten limit 300kB a taky je docela hloupé, že v editoru MMS nejde měnit velikost zvoleného obrázku, musím jej nejprve v něčem jiném zmenšít, někak uložit a pak odeslat, naštěstí MMS nepíšu tak časo, ale stejný problém je třeba u emailu. U obyčejného SE jsem si naházel do příloh obrázky a před odesláním je nechal všechny zmenšit.