Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak zprovoznit AvantGO?

Rogner (49)|29.2.2004 16:12
Nedaří se mi zprovoznit AvantGo na MyPAL620. Konto u AvantGo mam, mam tam pridane nejake kanaly, stahnul jsem si software, nastavil konfiguraci serveru, sesynchronizoval, ale porad mi to ukazuje, kdyz kliknu na AvantGo v IE, ze stranka nebyla nalezena, pricemz ukazuj ne adresu "file://\Windows\agdefault.htm"

Nevíte, co dělám špatně?

díky
r.o.m.i (23)|3.3.2004 11:57
Hoj
Kanály u avantgo jsou jenom pro tisíc uživatelů, víc lidí si to nastavit nemůže. Zkus vyzkoušet kanál u BBC tam to mají pro neomezenej počet. Ale možná lepší řešení je, že si v exploreru vytvoříš složku mobile favorite, tam si přidáš jakoukoliv stránku, která se ti bude stahovat pro offline prohlížení. při synchronizaci se ti tyhle stránky stáhnou do pdáčka. A máš to bez avantgo. Já to tak mám a funguje to.
Kleid (213)|3.3.2004 13:31
Muzete taky zkusit World off-line.
Rogner (49)|4.3.2004 17:42
A kde najdu ten kanal na BBC? A jak nastavim, aby se mi stahovaly stranky pro offline prohlizeni a jak i do druhe urovne?

diky
r.o.m.i (23)|4.3.2004 22:31
No to je jednoduchý, jak si vytvoříš ten mobile favorite, tak pak dáš oblíbené, a u mobile favorite si vybereš co chceš nastavit. Dáš vlastnosti - stáhnout a do hloubky 2, ještě to můžeš omezit do nějaké velikosti. Ten kanál na BBC najdeš tady http://www.palmserver.cz/clanek.php3?show=439 hodně zdaru:D
Rogner (49)|5.3.2004 11:03
Díky. Zkusím to. Textová verze je ale samozřejmě lepší. Avantgo jsem už zprovoznil.
Škoda že není jiná free služba na stahování textových verzí...
VILIAM_ce4you (156)|25.3.2004 16:30
Pro toho kdo začíná se dá využít již stahování upravených stránek. Používal jsem třeba zde. Aktualizace je vcelku častá a číst se to dá např. v programu Vade Mecum. Služba i program jsou free. Pro začátky dost dobré a dostačující, myslím.