Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Jak zprovoznit AvantGO?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nedaří se mi zprovoznit AvantGo na MyPAL620. Konto u AvantGo mam, mam tam pridane nejake kanaly, stahnul jsem si software, nastavil konfiguraci serveru, sesynchronizoval, ale porad mi to ukazuje, kdyz kliknu na AvantGo v IE, ze stranka nebyla nalezena, pricemz ukazuj ne adresu "file://\Windows\agdefault.htm"

Nevíte, co dělám špatně?

díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Hoj
    Kanály u avantgo jsou jenom pro tisíc uživatelů, víc lidí si to nastavit nemůže. Zkus vyzkoušet kanál u BBC tam to mají pro neomezenej počet. Ale možná lepší řešení je, že si v exploreru vytvoříš složku mobile favorite, tam si přidáš jakoukoliv stránku, která se ti bude stahovat pro offline prohlížení. při synchronizaci se ti tyhle stránky stáhnou do pdáčka. A máš to bez avantgo. Já to tak mám a funguje to.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Muzete taky zkusit World off-line.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A kde najdu ten kanal na BBC? A jak nastavim, aby se mi stahovaly stranky pro offline prohlizeni a jak i do druhe urovne?

diky

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

No to je jednoduchý, jak si vytvoříš ten mobile favorite, tak pak dáš oblíbené, a u mobile favorite si vybereš co chceš nastavit. Dáš vlastnosti - stáhnout a do hloubky 2, ještě to můžeš omezit do nějaké velikosti. Ten kanál na BBC najdeš tady http://www.palmserver.cz/clanek.php3?show=439 hodně zdaru

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Díky. Zkusím to. Textová verze je ale samozřejmě lepší. Avantgo jsem už zprovoznil.
    Škoda že není jiná free služba na stahování textových verzí...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Pro toho kdo začíná se dá využít již stahování upravených stránek. Používal jsem třeba zde. Aktualizace je vcelku častá a číst se to dá např. v programu Vade Mecum. Služba i program jsou free. Pro začátky dost dobré a dostačující, myslím.

Podobná témata

1. ActiveSync 4.1 a AvantGO
    Od milex_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-01-2006, 13:30
  2. AvantGo
    Od pdq v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-03-2005, 10:12
  3. CE4 You a AvantGo
    Od Madfather_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq