Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN od O2

gamma_ce4you (22)|13.4.2007 15:50
Ahoj,

koupil jsem si TyTN na inzerat. Podle papiru a reklamy to vypada ze jde o kousek od O2 a je neblokovany.

Zajimalo by me, co vse je navic v ROM, protoze hodlam zkusit HR. Nyni mam naproklad lokalizaci, od Sunnysoftu, ale jak zjistim zda je primo v ROM, nebo ji tam nahral puvodni majitel?

Da se nejak dosledovat, jak vypada cista ROM v mem HTC, nebo to mam risknout? Napr. tu cestinu jsem u prisrtoje nenasel :(

Diky, Gamma
JanHavlicek (635)|13.4.2007 18:16
Pokud jde opravdu o kousek od českého O2, tak tam čeština bude nejspíše v ExtROM, tedy po HR se ti automaticky nahraje znovu, když necháš proběhnout customizaci. Otevři Total Commander a nahoru do lišty napiš [CODE]\extended_rom[/CODE]
Tím získáš seznam cabů, které se v ExtROM nacházejí a mezi nimi by se měla nacházet i čeština (nejspíše to bude největší CAB, který tam najdeš, odhaduji něco přes 1MB)
gamma_ce4you (22)|13.4.2007 18:57
[QUOTE="JanHavlicek"]Pokud jde opravdu o kousek od českého O2, tak tam čeština bude nejspíše v ExtROM, tedy po HR se ti automaticky nahraje znovu, když necháš proběhnout customizaci. Otevři Total Commander a nahoru do lišty napiš [CODE]\extended_rom[/CODE]
[/QUOTE]

Ahoj, diky moc.

Je tam toho pozehnane, vyzna se v tom nekdo? Me ty nazvy jeste moc nerikaji :)

AutoRun.exe
BPVer_9654.cab
bpw.cab
Config.txt
custsk.exe
iw3in1.arm.cab
MP_PC_Hermes_Qtek_WWE_060621.cab
MT_Shortcut-MMS-Hermes.CAB
O2_TyTN_061003.cab
P_Generic_UI.cab
PP_3-AP-Patch.cab
PP_ace-certs.cab
PP_ExtVersion.CAB
sunnysoft_certified.cab
VT_Engine_23818_ext.cab

Takze nejaky Sunnysoft tam je, ale ma nez 6,4kB. 1MB ma prave ten iw3in1.ARM.CAB a 1.1MB ma VT_Engine.

Precte z toho nekdo neco? :) Pripadne zda je to original nebo puvodni majitel uz s tim delal nejaky prisernosti?

Diky, Gamma
gulii (140)|13.4.2007 19:26
stačí spustit to iw3in1.arm.cab- a spustí se Ti instalace CZ nebo když uděláš HR, tak by Ti to mělo naběhnout znova :) jak už bylo zmíněno výše...
gamma_ce4you (22)|13.4.2007 19:38
[QUOTE="gulii"]stačí spustit to iw3in1.arm.cab- a spustí se Ti instalace CZ nebo když uděláš HR, tak by Ti to mělo naběhnout znova :) jak už bylo zmíněno výše...[/QUOTE]

Vyborne, diky. Podle toho nazvu bych z toho nevydedukoval, ze prave toto je cestina :)

Prodejce nevypadal jako hacker a tedy jim opravdu nebyl a mam tak jistotu ze jsem koupil dobre. Jeste me dost zarazilo, o kolik se pristroj zrychlil, vypnutim lokalizace. Ted mam skutecne pocit, ze nemam v ruce Vario, ale 400MHz k memu poteseni :)

Diky panove, Gamma
htcjirka (1875)|13.4.2007 19:40
Inter write od sunnysoftu dost zpomaluje zarizeni,proto ja napriklad cestinu vubec nepouzival.
vpe (148)|13.4.2007 21:17
nevite jak tam dat jenom ceskou klavesnici, bez instalace tohoto IW z extrom?
gulii (140)|13.4.2007 23:01
pokud si pamatuji, tak zde na ce4you byl nějaký překlad... zkoušel jsem to do WM6 a totálně mi to rozhodilo systém (kvůli new věcem WM6) a od té doby jsem na WM5 nepřešel, tak nevím, jak by se to chovalo (ale měl by to být opravdu překlad na WM5) :?
gamma_ce4you (22)|14.4.2007 10:02
[QUOTE="gulii"]pokud si pamatuji, tak zde na ce4you byl nějaký překlad... zkoušel jsem to do WM6 a totálně mi to rozhodilo systém (kvůli new věcem WM6) a od té doby jsem na WM5 nepřešel, tak nevím, jak by se to chovalo (ale měl by to být opravdu překlad na WM5) :? [/QUOTE]

Ahoj, ja mam IW nainstalovane, ale vyplou lokalizaci. Klavesnici mam tedy i ceskou (sotva ji nekdy pouziju) a pritom diky vyple lokalizaci mi programy funguji a funguji rychle.

Gamma
Atisbusty (102)|27.4.2008 22:07
A to jsi dokazal jak ? Ja kdyz vypnul lokalizaci, tak mi vse komplet zmizelo a i kdyz jsem to chtel vratit zpatky, nejsem schopen najit nejaky soubor, ktery spustit, abych to vratil zpet