Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navigace Aytobe

Lenosi (7)|12.4.2007 11:23
Mám tuto navigaci chvíli a zajímalo by mě, kde se dají stáhnout nějaký další mapy.
Lenosi (7)|15.4.2007 16:07
Jak je vidět tak to asi nikdo nemá že? Nemůžete sem hodit aspoŇ někdo nějaký link kde se dá stáhnou západní Evropa? Kupovat za 3500,- ji nebudu.

Díky moc

Tom
htcjirka (1875)|15.4.2007 16:20
Pokud si ji nehodlas kupovat,tak mas smulu,protoze tady ti nikdo odkaz na warez davat nebude,to jsi na spatnem foru
Lenosi (7)|15.4.2007 16:24
[QUOTE="uiqjirka"]Pokud si ji nehodlas kupovat,tak mas smulu,protoze tady ti nikdo odkaz na warez davat nebude,to jsi na spatnem foru[/QUOTE]

Navigaci mám koupenou a používám ji, jen nevím, kde ty mapy sehnat, tak jsem žádal o radu, kde je popř. stáhnout. Prosím tedy na jaké forum/odkaz se mám zaměřit..
Lenosi (7)|5.5.2007 09:21
Prosím o radu. Zajímalo by mě, kde se dá sehnat nějaký novější update map východní a západní Evopry. Na jejich webu není žádná reakce a zaregistroval jsem se a též žádná reakce. Může mi někdo poradit?

Díky

Tom
vaduz (1)|11.9.2007 13:50
[QUOTE="Lenosi"]Prosím o radu. Zajímalo by mě, kde se dá sehnat nějaký novější update map východní a západní Evopry. Na jejich webu není žádná reakce a zaregistroval jsem se a též žádná reakce. Může mi někdo poradit?

Díky

Tom[/QUOTE]

napis mi na mail, neco mam, tak ti snad pomuzu
Lenosi (7)|11.9.2007 17:30
Už to mám vyřešené.