Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypínanie a zapínanie MIO A701

Dirk Dygler (15)|12.4.2007 09:18
Zdravim, zdravim, viem ze sa to tu uz riesilo, avsak bez odpovede, alebo riesenia, preto by som chcel vediet, ci niekto uz nema skusennosti, ako prekonfigurovat aby sa Mio povedzme vypinalo ce softwarove tlacidlo v SPB pocket plus a zapinalo tlacidlom fotaku a nie cer. telefonikom. Ide totiz o to, ze ked mam Mio v puzdre, niekedy sa stlaci cervene tlacidlo a potom zistim, ze bezi sama navigacia, niekedy sa vytaca atd.

diki za info . . .

P.S. existuje software, nie ako spb ze ma kopec inych funkcii, ale software iba na suspend . . .
gnat (46)|12.4.2007 12:36
-- špatné vlákno, prosím smazat --
Dirk Dygler (15)|12.4.2007 12:42
[QUOTE="gnat"]-- špatné vlákno, prosím smazat --[/QUOTE]

Oki, ja som len amater a ked je to zla sekcia, skus navrhnut kam by som to mal dat, ale myslim si, ze sa to tyka MIA a701 a tento model nema hardwareve tlacidlo on/off takze neviem preco by to aj nemohlo byt tu.

// Mne je uplne jedno kde to je, hlavne aby som dostal odpoved na otazku a hlavne aby to pomohlo mne a aj ostatnym, ved na to tu toto forum je. Dakujem.
penca (11)|12.4.2007 12:50
Dělá mi to taky,pokud mám nakonfigurové HW tlačítko na tomtom,tak najednou zjistím že běží.To samé,když nakonfiguruju další HW tlačítko na kalendář-spustí se sám.Někdy sám volal.Zkoušel jsem různé ROM,teď jedu na poslední LF 70V.6 bez CZ lok.(jen klávesnice),bez SPB mobile shell.Sice mi Mio samo nevolá(na vině možná SPB),ale pokud mám nakonfigurované tlač.na TT6(miomap...)tak se stejně spustí samo.Je to divné když je Mio locked.Když je zamčené,tak můžu mačkat co chci,ale neodemče se jinak než standartním způsobem.Už nevím co s tím,snad jenom to,že mám teď na jednom HW tlač.today a na druhém lock,takže nic nehrozí a jede v pohodě.Ale není to podle mých představ.
Dirk Dygler (15)|12.4.2007 13:37
no presne ako pises, ale ked aj urobim riesenie ktore mas teraz nastavene, tak ci tak sa to stlaca v puzdre a ma to minimalne za nasledok rozsvietovanie displayu a to znamena mensiu vydrz baterie.

Cize stale ostava otazka, ci sa to zapinanie s cerveneho telefoniku neda prehodit na tlac. fotaku. potom by uz problem nebol . . .

ak vie niekto poradit . . . dakujeme.
gnat (46)|12.4.2007 16:52
[QUOTE="Dirk Dygler"]
Oki, ja som len amater a ked je to zla sekcia, skus navrhnut kam by som to mal dat, ale myslim si, ze sa to tyka MIA a701 a tento model nema hardwareve tlacidlo on/off takze neviem preco by to aj nemohlo byt tu.

// Mne je uplne jedno kde to je, hlavne aby som dostal odpoved na otazku a hlavne aby to pomohlo mne a aj ostatnym, ved na to tu toto forum je. Dakujem. [/QUOTE]

Já myslel ten můj příspěvek, ne ten tvůj. Odpověděl jsem do špatného vlákna. :))
Dirk Dygler (15)|12.4.2007 18:26
ups . . . pardon, velka omluva :D
Naj_ce4you (183)|12.4.2007 19:57
Přesně toto se řešilo i na zahraničních fórech, avšak bezvýsledně. Bohužel. Já to řeším automatickým vypnutím po 1 min a automatickým zamykáním.
Vita_Megane (69)|19.4.2007 13:40
jj dela mi to taky, zamknnu mio a zmacknu naraz dve klavesy a to power a navigaci a nez se staci mio probrat a zamknout se tak naskoci navigace asi jedinim resenim je zrusit hw tlacitka
joffo_ce4you (5)|27.4.2007 12:57
Jak mam resetovat Mio A 710 ,nejde a nejde..tlacitko stlacim a nic...stuhne pri uvodnbej obrazovke Windows Mobile