Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nenabíjí se MDA Vario

Jan Klát (7)|10.4.2007 18:13
Potřebuji poradit.MDA se vybilo až samo vyplo,teď i když ho dám na kabel do zásuvky i kabel do USB,se nic neděje,nenabíjí(nesvítí kontrolka)a ani po mnoha hodinách nejde zapnout.Už jsem vyjmul i baterii a sim a pořád nic nepomáhá.Nabíječka je teplejší ale baterie se zdá studená.
zivko (17)|10.4.2007 18:34
Daj si otestovať v nejakom servise na mobily batériu. Najskôr je práve ona odpísaná.
Tiež mi takto odišla batéria, že sa vario vybilo do nuly a potom už nezareagovalo ani po 24-hodinovom pokuse o nabíjanie.

Ak by si potreboval pomôcť s novou batériou, daj mi vedieť.
Jan Klát (7)|10.4.2007 18:46
Nějaké jiné řešení není,zatím se mi do servisu nechce.Nechce se mi věřit,když to běželo bezvadně ,že to je baterie v p.....
Jan Klát (7)|10.4.2007 18:51
Kolik stojí nová baterie?
zivko (17)|10.4.2007 19:57
Ja som si to tiež nemyslel. Baterka mi predtým vydržala 2 dni bez problémov. Skapala len tak odrazu. Nová je u sunnysoftu za necelých 600,- Kč s DPH.
zivko (17)|10.4.2007 20:00
Ten servis ti odporúčam preto, aby sa potvrdilo, že je zlá práve batéria. Chyba môže byť aj inde. Len mám informácie, že v servise robia ako prvé pri takomto probléme test batérie.
Jan Klát (7)|12.4.2007 20:52
Nová baterka to vyřešila.dík za radu:)
zivko (17)|13.4.2007 10:02
Keby všetky poruchy boli len takéhoto typu. :)
zivko (17)|15.4.2007 22:53
Obnovujem túto diskusiu. Nedávno som tu radil s problémom, kedy sa Vario po úplnom vybití nezačne znovu nabíjať. Mne sa tento problém zopakoval znovu s úplne novou batériou.

V oboch prípadoch sa Vario vybilo so zapnutou bezdrôtovou komunikáciou. Prvýkrát to bolo pri WiFi a teraz s Bluetooth. Batéria sa nenabíja ani z PC ani z nabíjačky. Uvítal by som skúsenosti, či si treba dávať pozor pri kritickom stave batérie a bezdrôtovú komunikáciu vypínať.
Mal s tým už niekto problém, alebo je chyba len v mojom prístroji?

Každopádne batéria je nová, pôjde na reklamáciu.
Jan Klát (7)|28.4.2007 20:56
Já nabíjím každý den,bez ohledu ,co mám přes den zapnuto.
Většinou jedu se stále zapnutým Bluetooth a používám telefon hodně.
Nechávám nabít přes celou noc.
Po výměně baterie,která klekla když jsem 4 dny nenábíjel,už problém není
flashman (1366)|28.4.2007 22:20
vario jak známo při "absolutním" vybití baterky přez USB z PC nenabíjí, ale většinou ze zásuvky ano. Takže doporučuji to zkusit eště jednou do nabíječky ze sítě a až potom popřípadě reklamaci. Pokud máte doma zdroj, tak jí můžete "nakopnout" i bez servisu.
Jak známo lithiovým bateriím nedělá velké vybití dobře, takže nedoporučuju s tím otálet.