Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA a infraport?

Feel_ce4you (45)|27.2.2004 18:32
Zdravim,

Mam MDA - WM2003 - A.30.09 ENG. Ovsem zkousel jsem to i se starym firmwarem, bude to asi hardwarova otazka. O co jde? O dosah infraportu. Na mem starem zarizeni(SagemWA3050 - taky PDA+Tel.) byl dosah infra s TV remote controllerem tak na 10-15m uplne v pohode.Po koupi MDA musim k prijimacimu zarizeni dojit a prilozit infra tak maximalne metr od nej.... Tato efektivni vzdalenost se mi zda opravdu velmi kratka. Zkousel jsem i software total remote, ten ovsem nesel vubec :) Je to jen muj problem, nebo obecne vsech MDA? Da se dosah nejak zefektivnit? Koukal jsem na schema jednoho IRDA zesilovace, neni to tak slozita vec na spajeni, ale precejen je to zbytecna krabicka navic... Diky za kazdy tip.
ouio (65)|29.2.2004 18:56
TV remote controllerem sem taky zkoušel, ale nebavil se z ovladačema ani z tel.a videem.mám MDA2
null (0)|29.2.2004 21:16
mam stejnou skusenost ze u MDA 2 to nejak nejede jak by melo(treba jak u 7650 - na 8m bez problemu)
gm_ce4you (176)|1.3.2004 07:25
Přesně tak.Mám taky nainstalovány TV Remote,ale zkoušel jsem i jiný soft a fakt to nefunguje.Ví někdo proč?
jsec (42)|1.3.2004 11:01
Tak to jsem na tom stejne. Zkousel jsem Vito Remote Controller a TV Remote Controller s MDA2 a ani jednou nebyl schopen prijmout signal s ovladace v ramci uceni.

Jirka
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.3.2004 09:21
Potvrzuji DATAPHONE2 s TV Remote nefunguje.
Miloš Strouhal (3997)|7.3.2004 11:04
MAM UŽ TŘETÍ MDÁČKO,A TV OVLADAČ MI VŽDY CHODIL,IKDYŽ JEN NA KRATŠÍ VZDÁLENOST A POD SPRÁVNÝM ŮHLEM...:? ALE U TOHO PRVNÍHO,JEŽ SE MI TO PODAŘILO I NA 3METRY,DODNES NEVIM PROČ.. UČENÍ SE DÁLKOVÝCH OVLADAČŮ MI TAKY FUNGOVALO.. ALE STEJNĚ UŽ TO NEPOUŽÍVÁM,JSEM LÍNEJ SE S TIM PATLAT KDYŽ TO PAK FUNGUJE TAK NEKOREKTNĚ SE ZVEDNOUT A JÍT BLÍŽ K TV..NEBO DENONOVI A "ZESILOVAT".. :?