Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n35 a kopírování

sevas (25)|8.4.2007 14:53
Při kopírování souboru z PC do PDA na SD kartu přes kabel a ActiveSync mi dojde kopírování (které je velmi pomalé) asi do poloviny a vrátí se na začátek kopírování, takže to tam nemůžu zkopírovat. Jedná se o cca 135MB soubor. Kde může být problem???
Jason_ce4you (260)|8.4.2007 15:27
Takhle velký soubory jsou problém.... použij čtečku, nebo soft "Cart export".
sevas (25)|8.4.2007 15:37
Kde bych našel ten program Cart export.

[QUOTE="Jason"]Takhle velký soubory jsou problém.... použij čtečku, nebo soft "Cart export".[/QUOTE]
bjirka (380)|8.4.2007 15:43
Problém je ten, že AS některé soubory převádí ( spíše kontroluje) a pokud se mu nelíbí tak přeruší kopírování a začíná znova a znova, přes čtečku anebo Card Export žádný problém.
sevas (25)|8.4.2007 16:20
Přes čtečku mi to právě nejde - jako by tam ta karta ani nebyla (nemůže ji najít).
dodojoe_ce4you (30)|8.4.2007 19:31
čitačka musi najsť kartu, ak nie preformatuj kartu a skus znova, samozrejme dôležite údaje si zalohuj :) ...
Mrkolouch (44)|11.5.2007 16:42
[QUOTE="sevas"]Při kopírování souboru z PC do PDA na SD kartu přes kabel a ActiveSync mi dojde kopírování (které je velmi pomalé) asi do poloviny a vrátí se na začátek kopírování, takže to tam nemůžu zkopírovat. Jedná se o cca 135MB soubor. Kde může být problem???[/QUOTE]
Tento problém mám taky.Vlastním Mio p350 s SD kartou(4Gb) a kopíroval jsem tam film cca 360Mb a asi pětinu to načetlo a pak to šlo zase znova.jak tu psali o Cart export,tak tu jsem nikde nenašel a ani nevim,co je ta čtečka karet.Takže pátrám a pátrám po nějakém východisku
Jason_ce4you (260)|12.5.2007 16:30
[QUOTE="Mrkolouch"][QUOTE="sevas"]Při kopírování souboru z PC do PDA na SD kartu přes kabel a ActiveSync mi dojde kopírování (které je velmi pomalé) asi do poloviny a vrátí se na začátek kopírování, takže to tam nemůžu zkopírovat. Jedná se o cca 135MB soubor. Kde může být problem???[/QUOTE]
ani nevim,co je ta čtečka karet.Takže pátrám a pátrám po nějakém východisku
[/QUOTE]
Čtečka karet je třeba tady http://takems.mironet.cz/ctecka-karet-21in1-takems+dp66429/
a Card export je tady http://www.softick.com/download.php