Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Navigacia bez GPS

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

nj ale nepisou co je to normalni rychlost jak uz jsem psal stare igo jelo jako raketoplan nove jede priblizne stejnou rychlosti jako automobil...po nakopceni sys.txt do vsech moznych adresaru igo 2006 jsem nespozoroval zadne spomaleni...takze to mozna funguje jen na starych buildech igo 2006 i tak diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Ten TomTom pauzu nema, pokial tapnesn a displej ide to dalej na pozadi:!:
    Aj tak je rozhodne na tento ucel najlepsi TomTom.
    V MIO/IGO ide ta rychlost urcite prestavit, mal som cca 60km/h nahodil som nejaky patch/skin a ide to raketou...:yes:

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

mohl by se nekdo komu to zafungovalo na igo ozvat jakou rychlosti to po uprave jede...jinak mas pravdu demo jede dal i kdyz neni na obrazovce smula vubec jsem si toho nevsiml v 7km/h se to da lehce prehlidnout stop jsem delal jen na chvilku pritom by stacilo treba po zastaveni pustit od aktualni pozice ktera se drzi...no smula...

jinak sorry za OT ale vsiml jsem si ze v tomtom ikdyz nemam GPS ukazuje dynamicky polohu satelitu kdyz jsem se dosmal napadlo me ze si to taha z netu nebo co...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Navigacia AMCOR
    Od stano75 v sekci Alturion
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-11-2008, 11:22
  2. iGO a nezmyselna navigacia
    Od milos797 v sekci iGO
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 04-07-2007, 09:45
  3. Navigacia by Japan.