Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Navigacia bez GPS

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

10% by melo stacit kdyz to je podle toho jestli jde pesky nebo na kole nebo autem zda se mi ze se da nastavit jakym spusobem ma vybirat trasu...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

tomtom simulace navigace:

tapnout na display - další - pokročilé plánování - odjezd z - zadat adresu (nebo oblíbený atd) - cílové místo - zadat adresu - vybrat typ trasy - hotovo - tapnout na display - dalsí - zobrazit trasu - zobrazit ukázku trasy - rychlost - hotovo

mimochodem, tomtom je velmi sofistikovaný navigační systém, jezdím s ním spolehlivě rok a půl bez zakufrování
    doporučuji

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

noo dakujem ono to fakt funguje.. este to vyskusam ci je to pouzitelne

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

a pak ze to nejde

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

ide... len to chce mat plny kufor penazi.. Naviguje to do protismeru... a dalsia vec ze to nejde pozastavit to mi vadi asi najviac inak by to bolo pouzitelne a potom podrobnost map je na ulicu a aj to ledva, Igo je presne aj na cislo ulice/domu co je super:?

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

kdyz jsem mel tomtom na smarte tak cechy byli na cislo domu na slovensku to nemuzes cekat...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

nj ten tomtom nie je zly, v podstate by to chcelo len lepsiu mapku SR. Ale IGO sa mi aj tak zda lepsi, zistil som ze MIO a IGO pouzivaju tie iste mapy. Chcelo by to dostat riadiaci program MIA do PDA... vyskusam to nejako

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

tak mi to nedalo a nainstaloval jsem si tomtom 6.2 co se tyce prohlizeni map se mi zda lepsi igo 2006 ale tu simulaci ma perfektni tomtom kdyz das pesi trasu jede simulace 7km/h coz je trochu rychlejsi chuze...a pozastavit se da klikem na display a pak se vratit do "dema" pro me celkem dostacujici ...co se tyce map tak igo pouziva myslim mapy teleatlasu ktery se zameruje hlavne na stredni a vychodni evropu tak to vypada ze na svym PDAcku budu mit jak igo 2006 tak tomtom 6.2 kazdej je na neco dobrej....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od kultus
    ...co se tyce map tak igo pouziva myslim mapy teleatlasu ktery se zameruje hlavne na stredni a vychodni evropu tak to vypada ze na svym PDAcku budu mit jak igo 2006 tak tomtom 6.2 kazdej je na neco dobrej....
    Prave naopak TA postupuje od zapadu na vychod, to ze ma IGO mapy vy chodni evropy je diky jinym poskytovatelum mapovych podkladu (najdete si v IGO "O programu" a tam najdete i seznam map a k nim i seznam poskytovatelu map). Mezi tyto poskytovatele patri i CONAN co vytvoril mapy Slovenska a je myslim jedinym dovozcem Garminu. Je tedy paradox, ze to ted dodava do NavNgo a ti zase do MIO, coz je dnes asi jeden z uhlavnich konkurentu GARMINu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

ja to myslel tak ze jako jediny se jako tak zajimaji taky o vychod spatne jsem se vyjadril ale to je jedno...tak jsem skusil novy igo 2006 s aktualizaci v lednu a ta simulace neni vubec tak nepouzitelna jela od 30km/h asi po 70km/h na delsich usecich sice to neni pro pesi turu alev aute celkem dobry jen to pozastaveni tam nejak chybi...v predesli verzi to ale bylo opravdu jako v letadle...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

rychlost se dá nastavit
    v souboru sys.txt
    Kód:
    debug  (v hranatych zavorkach)
    slowsim=1

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

hehe doufam ze je to nakej vtip...zadnej takovej soubor nemam

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

ja to myslel tak ze jako jediny se jako tak zajimaji taky o vychod spatne jsem se vyjadril ale to je jedno...tak jsem skusil novy igo 2006 s aktualizaci v lednu a ta simulace neni vubec tak nepouzitelna jela od 30km/h asi po 70km/h na delsich usecich sice to neni pro pesi turu alev aute celkem dobry jen to pozastaveni tam nejak chybi...v predesli verzi to ale bylo opravdu jako v letadle...
    kde v igo spustas tu simulaciu? Ja tam mam len nejaky letecky mod, to nebolo prirovnanie ale doslova to tam je napisane tusim prujezd letem..
    a ide aj hlas???

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

jasne je tam prelet (slovenstina) a jede vpohode i s hlasovou navigaci akorat mi prijde takova smesna hehe dobra je akorat anglicka hlasovka jinak cechy a slovaci jsou na smich jak chlapy tak zensky ale to uz jsem odbocil proste nejak to funguje ale upozornuji je to nejaka novejsi verze z 11.ledna 2007

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

hehe doufam ze je to nakej vtip...zadnej takovej soubor nemam
    apríl už byl
    takže jsem to myslel smrtelně vážně, stačí použít google a najdeš třeba toto

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Navigacia AMCOR
    Od stano75 v sekci Alturion
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-11-2008, 11:22
  2. iGO a nezmyselna navigacia
    Od milos797 v sekci iGO
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 04-07-2007, 09:45
  3. Navigacia by Japan.