Zdravím, som tu nový a potreboval by som pomoc. Po nainštalovaní iGO 2006 Plus sa objaví správa "Searching xxx contact addresses, you may experience poor performance meanwhile". Načíta mi to tak 1 až 2 kontakty, len vôbec neviem, prečo práve tieto. Navyše keď sa pokúsim navigovať priamo z kontaktov, tak mi systém vypíše "Acces denied", alebo z otvoreného kontaktu "The system cannot find the path specified". iGO som už aspoň 10x preinštaloval, ale nič nepomáha.
Klinok, FSC Pocket Loox N560
Klinok, FSC Pocket Loox N560
anjspíše špatně zadané kontakty.
mě se v kontaktech neobjeví ty, které jsou neúplné, nebo ještě nejsou na mapě (většinou čísla popisná)
všechny adresy zadávám v Outlooku na PC ve formátu:
- ulice č.o. (nebo jen ulici)
- Praha 5
- Praha
- česká republika
mě se v kontaktech neobjeví ty, které jsou neúplné, nebo ještě nejsou na mapě (většinou čísla popisná)
všechny adresy zadávám v Outlooku na PC ve formátu:
- ulice č.o. (nebo jen ulici)
- Praha 5
- Praha
- česká republika
Vďaka za odpoveď. Je možné, že kontakty sa nenačítajú kvôli neúplným mapovým podkladom. Zoberie to viac českých kontaktov, najmä v okolí Prahy (naschvál som zadal vymyslené kontakty z pražskými adresami a zobralo ich to), nejakým zázrakom to však občas vezme aj nejakú slovenskú adresu. Viac mi vadí to, čo popisujem v druhej časti otázky. Neviem, či sa dá potrebná cesta nadefinovať niekde v registroch. Pôvodne to išlo, ale potom som čosi pri odinštalovaní urobil a ja somár neviem čo no a odvtedy to hlási pri pokuse navigovať priamo z kontaktov, že systém nevie nájsť cestu (ako som to písal v prvom svojom príspevku).
Zdravim, mam iGo My way 2006 plus a nikde nevidim moznost navigovat na kontakty. Ma tato verzia tuto moznost? Ak ano, kde sa nachadza.
Diky moc
EDIT: mam acer n311 a WM5
Diky moc
EDIT: mam acer n311 a WM5
[QUOTE="killerGBU"]anjspíše špatně zadané kontakty.
mě se v kontaktech neobjeví ty, které jsou neúplné, nebo ještě nejsou na mapě (většinou čísla popisná)[/QUOTE]
ne, ne, scházející čísla popisná v mapových podkladech na zobrazení, či nezobrazení kontaktu, alespoň u mě, nemá vliv.
mě se v kontaktech neobjeví ty, které jsou neúplné, nebo ještě nejsou na mapě (většinou čísla popisná)[/QUOTE]
ne, ne, scházející čísla popisná v mapových podkladech na zobrazení, či nezobrazení kontaktu, alespoň u mě, nemá vliv.
tak jsem zjistil zajímavý jev. Na zobrazení, či nezobrazení kontaktu má zásadní vliv, aby číslo popisné v kontaktu bylo shodně s mapou. Např. Jílová 14/555 musí být v kontaktech shodně s mapou zapsaná Jílová 14. Pokud ne nastává ignorace.
Další zajímavý jev je, že se mi nezdařil žádný kontakt na Slovensku. Tuším, že problém je v názvu země, ale Slovenská republika ani Slovensko nevede k cíli.
Další zajímavý jev je, že se mi nezdařil žádný kontakt na Slovensku. Tuším, že problém je v názvu země, ale Slovenská republika ani Slovensko nevede k cíli.